Zábava

Speváčka Lucie Bílá prekonala koronavírus a tvrdí: Je to len hlúpa chrípka!

Milan Hanzel
Časopis
Ona

Ďalšia populárna osobnosť uviedla, že bola nakazená vírusom COVID-19. Toto je česká spevácka ikona Lucie Bílá, ktorá k tomu povedala pár slov. Čo presne?

Zdroj:
Facebook.com/Lucie Bílá

U našich západných susedov „kvitne“ nová vlna koronavírusu. Napokon, v stredu (16.9.) Mali v Českej republike 2139 prípadov COVID-19. Zdá sa, že koronavírus nevynecháva celebrity.

Potvrdila to aj Lucie

Azda najslávnejšia česká speváčka pred pár dňami sama Facebook uviedla, že bola infikovaná koronavírusom.
„Myslel som si, že sa ma COVID bojí, a tak som sa tomu vyhol ‚Bohužiaľ, prestalo ťa to baviť a je to bližšie, ako som chcel‘ Moji blízki, od včera som v povinnej karanténe! Veľa na teba myslím, prakticky objať a dávať pozor, “ napísala 9. septembra na sociálnej sieti.

Opisuje priebeh ochorenia

Dnes (štvrtok 17. septembra) Bílá prehovorila k fanúšikom opäť, ale už prostredníctvom videozáznamu Facebookna ktorej sa smeje. V podobnom duchu komentovala aj priebeh svojho koronavírusu: „To„ syčanie “ma jednoducho neprešlo, ale pekne ma dostalo. Ale aspoň ti môžem povedať svoju skúsenosť, že je to len hlúpa chrípka, ktorá dokáže prežiť. Treba si zvyknúť a byť na seba opatrný, ale inak by som sa nezľakol. ““

Už nie je v karanténe

Speváčka potvrdila, že už nie je v povinnej karanténe.
„Som späť vo forme a teším sa na otvorenie svojho divadla, krst CD. Teším sa najmä na to, keď budem mať všetko v poriadku. Aby sme si mohli podať ruku, či sa dokážeme objať.“ , “

dodala.

Lucie Bílá Coronáč 1: 0 🤠

pridané Lucie Bílá na Štvrtok 17. septembra 2020

Zdroj: Dnes24.sk

READ  Slovania, najdrahší slovenský televízny seriál, vstupuje do produkcie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close