Technológie

Spoločnosť LG zmenila domáci čistič vzduchu PuriCare na masku s filtrami H13 HEPA

Spoločnosť LG rozšírila svoju škálu čističiek vzduchu PuriCare s prvým čističom, ktorý kladiete priamo na tvár, namiesto toho, aby ste ho umiestnili vo vašej domácnosti. Aj keď prichádza na trh priamo uprostred globálnej pandémie, nemusí byť tak účinná v boji proti COVID-19.

Nositeľný čistič vzduchu LG PuriCare je v podstate miniatúrou existujúcich čističiek vzduchu PuriCare. Nová maska ​​má tiež spoločné použitie dvoch H13A filtrov H13 s mnohými čistiacimi prostriedkami pre domácnosť, zatiaľ čo sieťové napájanie nahrádza 820 mAh batériu. Trvá približne 8 hodín v režime nízkej spotreby a približne dve hodiny v režime vysokej spotreby.

ZDRAVIE LG

Vstavané filtre môžu chrániť používateľa pred smogom vo veľkých mestách, škodlivými časticami, ktoré sa tvoria pri každoročných požiaroch a zjavne pred baktériami a vírusmi, hoci to spoločnosť LG zatiaľ priamo neuznáva. Súčasťou balenia masky je zabudovaný čistič masky UV-LED, ktorý z nej odstraňuje bakteriálne usadeniny.

Pozri saNáhrdelník od agentúry NASA vám pomôže vyhnúť sa infekcii vírusom COVID-19

Vďaka prepojeniu masky so smartfónom môže maska ​​upozorniť používateľa na potrebu zmeny filtra prostredníctvom oznámenia. Samotná maska ​​môže tiež automaticky regulovať rýchlosť ventilátorov na základe aktuálneho dýchacieho cyklu používateľa.

ZDRAVIE LG

V súčasnej pandemickej situácii je dôležité nielen to, či maska ​​môže zabrániť vdýchnutiu vírusových častíc, ale tiež to, či môže zabrániť ich ďalšiemu šíreniu do životného prostredia. Ak maska ​​prostredníctvom ventilátorov uvoľní vydychovaný vzduch priamo do okolia, jeho používateľ môže nevedomky šíriť infekciu. Spoločnosť LG zatiaľ nemá túto možnosť pre portál The Verge odmietol komentovať, pretože čaká na dokončenie testovania a certifikácie.

LG PuriCare Wearable Air Purifier zatiaľ nemá žiadnu cenu ani dátum vydania. Maska by sa mala objaviť pri predaji na vybraných trhoch koncom tohto roka.

READ  Vyvažovanie logiky a rozumu s mágiou a intuíciou

zdrojLG

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close