Technológie

Spoločnosť Microsoft prerušila ďalšie aktualizácie systému Windows 10. Základné časti systému nefungujú

Nebolo by to správne nastavenie od spoločnosti Microsoft, ak by po aktualizácii nespôsobilo ďalšie problémy. Takýto scenár trvá už roky a situácia sa nezlepší a nezlepší sa. Najnovší dôkaz problémov s aktualizáciou je tiež kumulatívna aktualizácia, ktorá bola vydaná pred niekoľkými dňami.

Počas druhého utorka v mesiaci spoločnosť tiež vydala v auguste aktualizačný balík, ktorý mal opraviť viac ako 100 chýb a riešiť kritické zraniteľné miesta v niektorých programoch. Podrobnejšie sme preskúmali opravy zabezpečenia v tejto aktualizácii v samostatnom článku,

Oprava spôsobila ďalšie problémy

Uplynulo iba pár dní a používatelia už oznamujú ďalšie problémy pri inštalácii alebo po inštalácii novej aktualizácie. Aktualizácie s názvom KB4565351 a KB4566782 pre Windows 10 2004, 1909, 1903 a ďalšie podporované verzie majú problém so samotnou inštaláciou.

Po stiahnutí a pokuse o inštaláciu sa zobrazia chyby 0x800f0988, 0x800f081f, 0x800f08a a aktualizácia sa nenainštaluje. V redakcii sme si však nevšimli taký problém a nová kumulatívna aktualizácia bola nainštalovaná bez akýchkoľvek problémov do zariadenia so systémom Windows 10 vo verzii 2004.

Nenechajte si ujsť
Windows 10 dostane novú aplikáciu, ktorá detekuje „liečivé“ programy

Niektoré však aj ďalej príspevky Microsoft sa sťažoval, že nemohli nainštalovať aktualizáciu ani na pracovné a osobné počítače. Niektoré zariadenia majú okrem toho po aktualizácii systému problémy, ktoré bránia zvuku z reproduktorov alebo slúchadiel. informuje TechRadar.

Existujú však pokyny na inštaláciu aktualizácie prostredníctvom katalógu Microsoft Update bez automatickej pomoci služby Windows Update, ale keďže sa môžu vyskytnúť ďalšie problémy, odporúčame vám počkať, kým ju spoločnosť Microsoft opraví.

READ  Rozpútala sa druidská trieda Balturovej brány 3

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close