Technológie

Spoločnosť WD sa môže pochváliť novým diskom My Passport SSD so štýlovým dizajnom a veľkou kapacitou

Napriek veľkej popularite cloudových služieb stále existuje priestor pre externé disky. Doštičky nahradili spoľahlivejšie a pokojnejšie SSD. Známy výrobca Western Digital priniesol novú generáciu SSD diskov My Passport.

Nový disk má tri úložné kapacity – 500 GB, 1 TB a 2 TB. Port USB-C sa používa na prenos údajov. Z dôvodu nízkej spotreby energie nepotrebuje žiadny externý zdroj.

Nový dizajn zaručuje, že si nebudete pliesť novosť s prvou generáciou. Má metalický vzhľad, ktorý je „štýlový a odolný“ podľa WD. Odolnosť proti nárazom a nárazom by si mala zachovať funkčnosť aj po páde z výšky 1,98 metra.

ZDRAVIE Western Digital

Jednotka je v štíhlom a kompaktnom tele a vďaka použitej technológii NVMe ponúka bleskové prenosové rýchlosti. Vďaka tejto technológii budú k dispozícii používatelia s rýchlosťou čítania až 1 050 MB / sa rýchlosťou zápisu až 1 000 MB / s.

Jednotka je navrhnutá pre používateľov, ktorí potrebujú zvýšiť produktivitu a chrániť svoj digitálny obsah bez zníženia kvality a atraktívneho vzhľadu.

Chýba 256-bitové hardvérové ​​šifrovanie AES a heslo na ľahšiu ochranu hodnotného obsahu. Dodávaný softvér uľahčuje zálohovanie veľkých dokumentov na diskové alebo cloudové úložisko. SSD sa dodáva s káblom USB-C (USB 3.2 Gen. 2) a adaptérom USB-A.

Pozri saWD My Passport Ultra (4 TB) – externý disk s rozhraním USB-C pripravený na cestovanie

„Nový disk My Passport SSD prináša rýchlosť, spoľahlivosť a funkcie, ktoré používatelia od našich produktov očakávajú.“ vysvetľuje Susan Park, viceprezidentka spoločnosti Western Digital pre zákaznícke riešenia. „Je to výkonné a sofistikované zariadenie pre všetkých tvorcov a správcov digitálneho obsahu, ako aj pre počítačových nadšencov, ktorí potrebujú presúvať súbory vysokou rýchlosťou. Zaoblené rohy, zvlnená reliéf a jemné okraje zvyšujú pohodlie pri prenášaní a práci s diskom My Passsport SSD. Na prvý pohľad je také jasné, že sa jedná o produkt
ocenený rad produktov My Passport. „

ZDRAVIE Western Digital

Jednotka funguje okamžite po vybalení, je kompatibilná s operačnými systémami MacOS a Windows. Existuje niekoľko farieb na výber. V súčasnosti je k dispozícii s kapacitou 500 GB a 1 TB v sivej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena sa začína na 159 EUR (500 GB) a 260 USD (1 TB).

READ  Smurfs Cart Review (Switch) | Nintendo život

zdrojTS

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close