Zábava

Stále sú to deti, ale sú tiež najväčšími ovplyvňovateľmi: mnohých z nich zasiahli známe osobnosti aj počtom nasledovníkov.

Trend popularity na sociálnych sieťach rastie a vďaka rodičom sa z influencerov stávajú aj celkom malé deti.

Ich rodičia im pomáhajú stať sa známymi influencermi a majú úspešnú kariéru pred školou. Vďaka tomu sa z niekoľkých drobkov stali ešte väčšie hviezdy ako z niektorých celebrít. Aj keď je to populárne, musíme byť opatrní a dobre si premyslieť, či chceme ísť ako rodičia k tomuto kroku:

Najmama.sk

Zdieľanie detí na sociálnych sieťach? Tvarovanie ako komerčný nástroj …

Everleigh Rose

Má sedem rokov a už teraz patrí k veľkým internetovým hviezdam. Blonďavé dievča Everleigh Rose je dcérou rovnako populárnej influencerky, ktorá oba populárne profily úspešne spravuje.

Jej matka najskôr založila známy vlog na Youtube, kde sa preslávila svojou bezprostrednosťou a láskou k hudbe. Everleigh miluje tanec a na svojom konte už má aj prvé vlastné piesne.

Na sociálnych sieťach zvyčajne ukazuje pohľad na svoje úspechy a pokrok v rôznych záľubách a do svojich príspevkov pomaly začala zahrnovať aj svoju mladšiu sestru.

Asahd Tuck Khaled

Niektoré deti si získali obľubu vďaka usilovnej práci svojich rodičov, ktorí spravujú ich sociálne siete, iné si našli svojich priaznivcov veľmi ľahko už len vďaka tomu, že sa narodili v známej rodine. Malý Asahd oslávi tento rok iba svoje štvrté narodeniny, napriek tomu je už s takmer dvoma miliónmi sledovateľov veľkou hviezdou.

Jeho otcom je známy DJ Khaled, ktorý sa odmalička venuje budovaniu silnej značky svojho syna. Rád propaguje najmä rovesnícku módu, aj preto o jeho priazeň bojuje niekoľko známych značiek.

Millie-Belle Diamond

Táto malá módna diva je veľká ikona instagramu. Prvýkrát si získal svoju popularitu vďaka záľube svojich rodičov. Milovali cestovanie a od malička brali diamant Millie-Belle na také nádherné miesta, ktoré často nemajú šancu navštíviť ani dospelí.

Vtedy prišli s myšlienkou založiť si vlastný účet, ktorý má dnes takmer milión priaznivcov. Po fotografiách z rôznych výletov prišli zaujímavé ponuky od rôznych spoločností. Millie sa zamerala na predvádzanie módy, ktorá pre ňu skutočne funguje perfektne.

Taytum a Oakley Fisher

Čo môže byť úspešnejšie ako jedno rozkošné dieťa? Predsa identické dvojčatá, ktoré vyzerajú ako dvaja malí anjeli. Taytum a Oakley majú viac ako tri milióny priaznivcov, ale nie vždy sú k nim milí.

Rodičom často pripomínajú, aby nezabudli, že ich dievčatá sú ešte malé deti. Nepáči sa im, že na niekoľkých fotografiách sú Taytum a Oakley nalíčení, čo sa k ich veku vôbec nehodí. K dvojčatám sa nedávno pridal mladší brat, ktorý je ďalšou hviezdou ich príspevkov.

Elle Lively McBroom

Spolu s Everleigh Rose je Elle jednou z najväčších detských hviezd na sociálnych sieťach s piatimi miliónmi fanúšikov. Za svoju popularitu opäť vďačí známemu otcovi.

Zatiaľ čo jeho dcéra je hviezdou na Instagrame, Austin McBroom bol jednou z prvých celebrít, ktoré predstavila nová sociálna sieť TikTok. Štvorročné dievčatko vo svojich príspevkoch často ukazuje celú rodinu a tiež sa teší obľube svojich fanúšikov vďaka dokonalým tanečným číslam.

Latifah Dangote

Otcom tohto štvorročného dievčaťa je známy hudobník Diamond Platnumz. Za úspech na svojom instagramovom účte ale môže vďačiť najmä svojej matke. Ten z malej Latifah urobil princeznú a tomuto príspevku prispôsobuje všetky príspevky.

Usmievavé dievča si užíva rozprávkový život plný detských večierkov, tanca, spevu, chodí na manikúru s mamou a nechýba ani veľa zaujímavých výletov.

Mila a Emma Stauffer

Sestry Mila a Emma sa spopularizovali prostredníctvom rodinného účtu, ktorý založila ich matka. Postupne začala zaznamenávať svoje každodenné atrakcie, ktoré prežívala so svojimi dcérami.

READ  Slovenský krčmár prijíma Pavla Pavlíka

V jej príspevku nechýba veľa humoru. Dievčatá sa často prezliekajú do kostýmov a vytvárajú vtipné videá, ktoré pobavia 3,6 milióna ich fanúšikov.

Kobe Wian |

Má iba niečo cez rok, ale svojimi kulinárskymi schopnosťami a hlavne nadšením pre varenie by tlačil aj na nás dospelých. Pozrieť sa na malého Kobeho Wana nadšene pripravujúceho všetky jedlá je obrovský zážitok.

Usmievavá tvár a kuriózna iskra v očiach mu pridávajú na originalite. V jednom z rozhovorov jeho matka priznala, že práve vďaka pravidelnému natáčaniu kulinárskych videí sa jej s manželom podarilo zachytiť niekoľko výnimočných prvenstiev v jeho živote. Písali sme o Kobym pred pár týždňami. Ako presne vznikol jeho nápad a čo robí dnes?

Malý hviezdny kuchár z Instagramu Kobe_yn

Rozkošný! Táto malá kuchárka je hviezdou internetu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close