Technológie

Stardew Creator Won't Rush Ghost Chocolatier: „Lepšie hrať neskorú hru ako zlú hru v správnom čase“

Tvorca Stardew Valley Eric „ConcernedApe“ Baron hovorí, že sa „príliš neobáva tlaku“ na vydanie The Haunted Chocolatier a hovorí, že „je lepšie mať neskorú hru ako zlú hru načas.“

V rozhovore o svojich plánoch po najnovšej aktualizácii Stardew Valley 1.6 Baron povedal, že nebol pod tlakom, aby vytvoril ďalšiu hru: „Je to hra, ktorú som sa rozhodol urobiť. Nechcem. Musím to urobiť“.

ConcernedApe's Haunted Chocolatier — skorá hra.Sledujte na YouTube

„[Fan expectation] Určite na mňa vyvíja tlak,“ povedal Baron Dôsledok. „Ale je lepšie mať neskorý zápas ako zlý zápas v správnom čase. Keď bude pripravený, vydám ho. Tlak sa príliš neobávam. Nemám pocit, že by som bol povinný. Keď príde na duchovnú čokoládu, to nepotrebujem.

„Predtým, ako som postavil Stardew Valley, som bol celý deň zhrbený nad počítačom,“ dodal Barron. „Stále celý deň zhrbený pri počítači… Mojím cieľom v živote nie je zarábať peniaze. Chcem vytvárať veci a zdieľať ich so svetom. To je to, čo robím. To je to, čo robím. To je to, čo robím, bez ohľadu na v akejkoľvek inej situácii, ak to nedokážem, nájdem si prácu a pokúsim sa získať svoj voľný čas.

Minulý október Barron oslávil dosiahnutie jedného milióna sledovateľov zdieľaním štyroch doteraz nevidených snímok obrazovky strašidelného čokoládistu.

Štyri snímky obrazovky zdieľané na X, predtým Twitteri, ukazujú niektoré nové oblasti: vnútorný dom a obchod, živý les, rozprávkovú fontánu (pravdepodobne) na mestskom námestí a strašidelnú knižnicu s nosnou kostrou.

Tento lesný screenshot tiež ukazuje postavu strieľajúcu na listnatého tvora lukom a šípom, čo naznačuje zvýšené bojové zameranie v porovnaní s Stardew.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close