Veda

Štatistika COVID-19 7. decembra 2020 | Stratené pobrežie Outpost

Tlačová správa Spoločného informačného centra okresu Humboldt:

Od piatku je hlásených ďalších osemdesiat osem prípadov vírusu COVID-19, čo predstavuje celkový počet 1 102 obyvateľov okresu, ktorí boli na vírus pozitívni. Od piatku bolo hlásených aj päť nových hospitalizácií.

Denné, týždenné a mesačné súbory údajov na informačnom paneli Humboldt County boli aktualizované. Medzi najdôležitejšie patrí:

  • Kraj zaznamenal z minulého týždňa nárast prípadov o 21%.
  • Veková skupina 20 – 29 rokov predstavuje najväčšie percento miestnych prípadov na úrovni 27,6%. Veková skupina 30 – 39 rokov je s 20,3% ďalšou najvyššou. Takmer 64% miestnych prípadov je 39 alebo menej.
  • Čas zdvojnásobenia prípadu je 31 dní. Odkedy župa potvrdila prvý prípad 20. februára, trvalo 110 dní, kým sa dosiahlo 1102 prípadov. Pri súčasnej miere infekcie by pridanie ďalších 1 102 prípadov trvalo odhadovaných 31 dní.

Josh Ennis, zástupca námestníka pre zdravotníctvo v okrese Humboldt, povedal: „Všetci sme počuli o exponenciálnom raste, nebezpečne s ním flirtujeme a už by sme tam mohli byť. Prevodovka COVID, podobne ako nákladný vlak, nabrala veľkú rýchlosť a spomalenie bude trvať týždne, čo bude mať plný vplyv na nemocnice. “ Dr. Ennis dodal, že teraz je čas konať. „Urob svoju úlohu.“ Možno poznáte niekoho, koho život závisí od toho. “

Najnovšie informácie o COVID-19 nájdete na cdc.gov alebo cdph.ca.gov. Miestne informácie sú k dispozícii na adrese humboldtgov.org alebo počas pracovnej doby kontaktovaním [email protected] alebo na telefónnom čísle 707-441-5000.

Informačný panel Humboldt County COVID-19: humboldtgov.org/dashboard,
Sledujte nás na Facebooku: @ HumCoCOVID19,
Instagram: @ HumCoCOVID19,
Twitter: @ HumCoCOVID19a
Humboldtovo upozornenie na zdravie: humboldtgov.org/HumboldtHealthAlert

###

= historické údaje. Všetky údaje zo spoločného informačného centra okresu Humboldt.

Údaje z CalREDIE. Neuvedené poštové smerovacie čísla zaznamenali päť prípadov alebo menej. Populácie PSČ z prieskumu American Community Survey, 2018.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close