Zábava

STOP v Českej republike a na Slovensku: Karel Gott si to nezaslúži!

Keď Ivane Gottovej koncom septembra diagnostikovali koronavírus, premiéra sa posunula o dva týždne. Namiesto plánovaného dátumu, ktorým bol 1. október – výročie smrti Karla Gotta, bol zvolený 15. október.

No, už to tak nie je. „Je mi ľúto, že vás musím informovať, že vzhľadom na nové opatrenia, ktoré sa u nás zaviedli s účinnosťou od 12. októbra, som nútený slávnostnú premiéru a distribúciu filmu Karel odložiť na neurčito nielen u nás, ale aj na Slovensku , “ oznámila Ivana na Facebooku.

Zdroj: Facebook KG

Aj keď počet nakazených u nás nie je taký vysoký, situácia sa tiež zhoršuje. A dôvod odkladu na Slovensku má iné pozadie. „Karel vždy bol česko-slovenský spevák a s rovnakou radosťou vystupoval tak v Českej republike, ako aj na Slovensku. Film Karel si preto zaslúži slávnostné uvedenie v oboch krajinách súčasne a, pokiaľ je to možné, v priaznivejšia situácia, “ Vysvetlil Gott.

A dokonca si fanúšikovia myslia, že podmienky uvedenia filmu do kín by mali byť úplne iné. Gott si podľa nich nezaslúži, aby mali fanúšikovia prístup k premietaniu iba v obmedzenom počte. „Rozumné rozhodnutie. Karel bol zvyknutý na plné sály a zaslúžil si aj vypredané kiná,“ komentoval stav istého Petra. „Súhlaste, Karel si zaslúži premiéru s noblesou a nie so závojmi a obmedzeniami,“ dodala Julie.

Karel Gott

Zdroj: ARD Degeto

Mnoho ďalších súhlasilo so slovami o dôstojnej slávnostnej premiére. Iní poukázali na to, že situácia s koronavírusom by bola pre legendárneho speváka veľmi smutná. „Som rád, že sa to pán Karel nedožil. Bolo by to pre neho veľmi smutné obdobie. Spev bol jeho životom,“ povedala Mária.

READ  Je táto blondínka skutočným dôvodom rozchodu lásky Tiny a Separa? Reagovala sama speváčka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close