Technológie

Stránka s ukážkou Call of Duty 2024 nastavuje náladu so zaviazanými očami Mount Rushmore

Nový rok znamená nové Call of Duty, čo znamená, že Activision Blizzard sa musí dostať k tomu, aby ho v určitom okamihu vydal. Správy naznačujú, že to určite bude „v určitom bode“ počas júnového predstavenia Xbox spoločnosti Microsoft, ale predtým bol prvý teaser zaznamenaný v nepravdepodobnom kúte internetu.

Konkrétnejšie sa objavila nová stránka s ukážkou Call of Duty 2024 (vďaka Charlie Intel) pri TheTruthLies.comDiváci si môžu pohrať s niekoľkými tlačidlami na televízore a rýchlo uvidia tajomné scény.

V súčasnosti sa pri výbere zobrazí iba jeden zo šiestich kanálov televízora a neexistuje žiadna zrejmá značka Call of Duty, ktorá by potvrdila spojenie – je to však jednoduchý skok vzhľadom na charakteristické oranžové logo, ktoré sa objavuje na rôznych miestach v okolí stránky.

Prvý kúsok záhadných záberov z TheTruthLies.com.Sledujte na YouTube

Počnúc vizuálom, je to však krátka scéna s džungľovaním – skôr projekt Blair Witch než Call of Duty, aby som bol úprimný – ktorý predstavuje skupinu nadšencov, ktorí sa predierajú lesom v noci. „Toto ich prebudí,“ hovorí Somon v jednom bode a my vidíme výsledky ich lsti, keď sa zábery pretínajú na denné svetlo – štyri prezidentské tváre Mount Rushmore majú teraz zaviazané oči a zdobia ich slová „Pravda klame“.

Mimochodom, metadáta stránky obsahujú dlhšiu verziu tohto sloganu: „Možno si pamätáte lepší čas. Ale je to lož. Neverte nikomu. Otvorte oči. Nájdite pravdu.“

Je to veľké oranžové logo pokrývajúce jazyk Abrahama Lincolna (a používané ako favicon stránky), ktoré veci určite spája; Je to rovnaké logo – trojhlavý pes – ktoré Microsoft predtým používal na škádlenie tajomného živého podujatia po svojom predstavení Xbox Games Showcase v nedeľu 9. júna. Minulý rok bolo oznámené, že Call of Duty 2024 vyvíja Treyarch pod kódovým názvom Cerebrus, takže tu je váš odkaz.

READ  Persona 5 Royal Switch Special Edition vás chytí za srdce, predobjednávky sú otvorené

Ako sa ukázalo, o Call of Duty 2024 už možno vieme dosť. Správa z novembra minulého roka uviedla, že pôjde o titul Black Ops odohrávajúci sa vo vojne v Perzskom zálive a bude obsahovať „tradičnú bojovú technológiu“ – takú, ktorá sa „pokúša preskúmať nuansovaný príbeh vojny v Perzskom zálive s kľúčovým zameraním na rôznych účastníkov konfliktu. .“

Viac podrobností príde 9. júna a môžeme očakávať minimálne päť ďalších teasov TheTruthLies.com. Nie je tam žiadna zmienka o dátume vydania Call of Duty 2024 – okrem tvrdení o vydaní „neskoro jeseň, začiatkom zimy“ – ale kedykoľvek sa objaví, bude to titul denne v Game Pass.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close