Technológie

Naughty Dog Dev nerozumie „zmätku“ okolo The Last Of Us Part 2 Remastered

The Last of Us Part 2: Remastered je najlepší spôsob, ako pokračovať v obľúbenom pokračovaní Naughty Dog, hovorí režisér Matthew Gallant, ktorý nechápe „vydesenie“ fanúšikov okolo jeho oznámenia.

spýtal sa Gallant VGC Prečo si myslel, že remastre videohier, ako sú tieto, sa často stretávajú s odporom komunity? The Last of Us Part 2: Remastered bol kritizovaný za to, že prišiel na PlayStation 5 necelé štyri roky po vydaní originálu na PlayStation 4 a Naughty Dog ponúka existujúcim majiteľom upgrade za 10 dolárov, keď vyjde 19. januára.

Gallant však povedal, že nezískal „úchvat“, ktorý mal na mysli zmätením alebo trápením okolo jeho prepustenia. „Nerozumiem niektorým zmätkom, ktoré The Last of Us Part 2: Remastered ponúka,“ povedal. „Toto je najlepší spôsob, ako hrať The Last of Us Part 2.

Nerozumiem niektorým zmätkom o tom, čo The Last of Us Part 2: Remastered ponúka.

„Ak ste novým vlastníkom PlayStation a novým vlastníkom, chceme, aby ste mali ten najlepší zážitok s natívnou verziou PS5 hry so všetkými hardvérovými funkciami. Myslím si, že má publikum. Verzia PS5 je vzrušujúca. Hovorím Som nadšený, že to môžem priniesť fanúšikom, je to v poriadku, ak to nie je pre každého.“

The Last of Us Part 2: Remastered obsahuje roguelike režim s názvom No Return, stratené úrovne s komentárom vývojárov, grafické vylepšenia, integráciu DualSense a režim hry zadarmo na gitaru.

Stratené úrovne – vystrihnuté z pôvodnej hry, ale zahrnuté ako bonusový obsah pre inováciu PlayStation 5 – sa nazývajú Jackson's Dance, Battle Hunt a Cheevers, pričom posledná z nich vyvoláva obavy fanúšikov.

V našej recenzii pôvodnej hry 10/10 IGN povedal: „The Last of Us Part 2 je majstrovské dielo, ktoré stavia na hrateľnosti originálu, filmovom príbehu a vynikajúcom dizajne sveta takmer vo všetkých smeroch.“

READ  ARK: Survival sa objaví pre PS5 v auguste, bez možnosti aktualizácie pre existujúcich vlastníkov

Ryan Tinsdale je reportér IGN na voľnej nohe. Celý deň hovorí o Zaklínači.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close