Technológie

Aspire odporúča používať Warp na prekonanie prelomového zisku hry Star Wars: Cotter II

Aktualizovať [Thu 23rd Jun, 2022 00:55 BST]: Aj keď má Aspyr plány na aktualizáciu opravy na opravu tejto prelomovej chyby, ktorá ovplyvňuje malý počet hráčov KOTOR II na prepínači, teraz zdieľa dočasné riešenie.

Ak ste uviazli v oficiálnych krokoch, tu je oficiálna správa:

„Niektorí hráči Star Wars ™: Knights of the Old Republic ™ II: Sid Lords si uvedomujú problém, ktorý im bráni napredovať v hre. Týka sa to len obmedzeného počtu používateľov, ale prosím, upokojte sa. Pracujeme na oprava na opravu.“

Otázka: Hra je mimo prevádzky po Basilisk Katz, čo mám urobiť, aby som to napravil?

A: Ak narazíte na tento pád, naším odporúčaným riešením je preskočiť miesto zlyhania pomocou cheat menu. Kliknite trikrát ľavým palcom, otvorte menu Cheaty, vyberte šablónu a deformujte sa na OND504.


Pôvodný príbeh [Tue 21st Jun, 2022 02:45 BST]: Najnovšie vydanie Aspire pre Nintendo Switch Star Wars: Knights of the Old Republic II Existuje chyba, ktorá bráni hráčom dokončiť hru.

Pri výmene názorov na sociálnych sieťach hráč odhaľuje, ako zažil pád hry po havárii Basiliska, keď pristál v Ontáriu, a že neexistuje spôsob, ako dokončiť hru v súčasnej fáze.

Aspire odpovedal poznámkou, že „vie“, že momentálne neexistuje spôsob, ako hru dokončiť:

„Áno, vieme, náš vývojársky tím sa čoskoro zapojí do poskytovania opravy. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, zatiaľ ďakujeme za vašu trpezlivosť!“

Tento problém bude vyriešený v ďalšej dávke, ale zatiaľ neexistuje žiadny „ETA“, kedy presne bude vydaný hráčom na Nintendo Switch.

READ  Instagram testuje funkciu zverejňovania na plochu

Aké boli vaše doterajšie skúsenosti so spínačom KOTOR II? Povedz mi to nižšie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close