Technológie

Strategická filmová príšerná hra „Kaiju Wars“ sa dnes mení

Vydavateľ Clabator priniesol na Switch obľúbenú strategickú hru s tými najväčšími príšerami, aké si dnes dokážete predstaviť. Vojny Kaiju Vstúpil na eShop.

V tejto hre inšpirovanej filmom monštier ovládate starostu, ktorý velí armáde a bojuje za zničenie tvorov v štýle Godzilla. Všetky tie monštrá filmy, na ktorých ste vyrastali? Teraz čelíte tvorom.

Ak chcete odraziť päť druhov kaiju, z ktorých každý má jedinečné schopnosti a typy ničenia a mutačného potenciálu, musíte pomôcť postaviť budovy s cieľom vylákať tieto príšery z mesta a zničiť ich. Vizuály v štýle retro videorekordéra vo vás vyvolávajú pocit, akoby ste znova a znova hrali starú videohru z 80. rokov – a mali by ste sa pozerať. Všetky Z príšer, však?

Tu je to, čo môžete očakávať od hry od Clabator:

Veliť armáde

1) Potrebujeme viac času! – Hrajte za starostu mesta Floshio, ktorého úlohou je zadržať ohromnú silu útoku Kaiju. Zastavte tanky a prúdové lietadlá v ceste monštra (nebojte sa, máme dobré poistenie)
2) Stavať budovy! – Postavte obetné vojenské základne a letiská, aby ste rozptýlili Kaiju a lemovali ulice mesta krmivom
3) Umiestnite experimentálne zbrane! – Objednajte si mrazivé lúče a urobte z mechov boj proti kaiju
4) Vyhostenie! – Náš hlavný vedec pracuje na sére proti príšerám, ale ešte nie je pripravené! Keď sa kaiju dostane príliš blízko, pripravte sa na evakuáciu laboratória pomocou nákladných áut, lodí alebo lietadiel.

Bojujte s KAIJU!

1) Päť jedinečných Kaiju – Každý sa špecializoval na iné druhy ničenia.
2) Menia sa! – Každý Kaiju sa trasie od strachu, keď silnie a získava ničivé schopnosti prostredníctvom mutácií na strednej úrovni.
3) Nezastaviteľný! – Kaiju sa nedá zabiť, ale dá sa spomaliť a prinútiť ustúpiť… zatiaľ. Čili s muníciou, ak môžete..
4) Predvídateľné! – Posunú sa smerom k neďalekej budove a vedci presne odhadnú, kam môžu ísť ďalej. Použite tieto informácie rozumne!

Režim propagandy!

1) Rozlúštiť záhadu – Dejú sa zvláštne veci: časté sopečné erupcie, cunami a zemetrasenia. Zistite prečo počas 15+ hodinovej kampane založenej na príbehoch
2) Zapojte sa do kampane – Hrajte misie z celého sveta, keď budete postupovať v globálnom boji proti Kaiju. Otestujte si svoj dôvtip v taktických hádankách, velte desiatkam jednotiek v rozsiahlych scenároch a odrazte opakované útoky pri hospodárnom rozvoji svojho mesta v misiách mestskej obrany.
3) Zlepšite svoje ACES – Veteránske jednotky ACE vás sprevádzajú počas celej kampane. Míňajte medaily na upgrade a prispôsobenie svojich najlepších bojovníkov
4) Prispôsobte si stránku projektu – Odomknite výkonné karty projektov, prispôsobte si balíček a vymyslite si najlepšiu stratégiu na ochranu mesta pred obávaným kaiju!

Dostanete ho na Switch eShop? Hrali ste Kaiju Wars na Steame? Dajte nám vedieť!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close