Hlavné správy

Stredopoliar FC Barnsley Isaac Christie-Davis cestuje na hosťovanie do Švajčiarska

Stredopoliar Barnsley Isaac Christie-Davis sa spojil so slovenskou najlepšou leteckou spoločnosťou DAC po zvyšok sezóny v zapožičaní.

Isaac Christie-Davis.  Obrázok: B.A.
Isaac Christie-Davis. Obrázok: B.A.

Bývalý hráč Liverpoolu (23), ktorý sa natrvalo podpísal iba za The Reds v septembri, dostal povolenie vycestovať na kontinent, aby zvýšil svoje šance hrať pravidelný futbal prvého tímu.

Christie-Davis Barnsley ešte nie je uvedený na úrovni prvého tímu a hlavný tréner Valerian Ismail nedávno hovoril o možnosti jeho odchodu z klubu, aby získal riadny hrací čas.

Prihlásiť Se Do nášho denného bulletinu

I Newsletter Prerezať hluk

Rodená Brightončanka Christie-Davisová mala vlani predchádzajúce skúsenosti na kontinente s belgickým tímovým kolegom Sergilom Brooksom.

Počas svojho pôsobenia v Liverpoole sa Christie-Davis predstavil trikrát – najskôr pred prechodom do Mercedesu cez mládežnícku organizáciu v Chelsea.

Stredopoliar podpísal na jeseň trojročný kontrakt v Barnsley s podporou ďalších 12 mesiacov na podporu klubu.

Christie-Davis začiatkom mesiaca opustila klub pre Luka Thomasa a Elliotta Simosa z Oakwellu začiatkom tohto mesiaca pre Ipswich Town a Doncaster Rovers.

Na prichádzajúcom fronte klub dúfa, že pred zatvorením prestupového okna v pondelok večer priláka útočníka a ľavicové krídlo.

READ  Slovenský premiér sa po pokuse o atentát vracia do práce

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close