Svetová tenisová prehliadka IDF – zaokrúhlenie CW09

Mníchov, 10. marca 2021 (Dietmer Caspar)

M15 Bratislava SVK – Vitaly Sacho existuje na Slovensku

The 1Sv ITF WTT M15 Bratislava, Hostiteľom Národného tenisového centra, sa úspechom titulu skončil Whittle Sacho.

Ukrajinská nasadená dvojka postúpila do finále trojsetovým víťazstvom nad nasadenou dvojkou maďarská 4. priečka Sambour Red.

Francúzska kvalifikácia J ன் rgen Bryant Uzly Andrew Paulson V semifinále z Českej republiky v dvoch setoch.

Dvadsaťtriročný Sachko zvíťazil na šampionáte o sedem bodov a set vyhral o dve hodiny a 27 minút 6: 1, 2: 6, 7: 6. Po svojom prvom víťazstve na domácej pôde v roku 2019 zdvihol rodák z Krementshuku svoju druhú trofej vo dvojhre na svetovej tenisovej prehliadke IDF.

M25 Faro POR – Portugalsku dominuje Alan Avitspa

Alan Avitspa Zachytil titul 30 ° faraón WTD Portugalsko2, Konalo sa v Centro de Denis de Faro, bez straty jediného setu počas zápasu.

Dvadsaťjedenročný Rus, ktorý žije vo Francúzsku a spolupracuje s bývalým tenisovým profesionálom Jeanom-Rene Lisnordom, ťažil zo semifinále po odchode z prvého favorita turnaja. Misa Sverev Druhá sada bola z Nemecka.

Lucas Pauline Všetci Francúzi vyhrali semifinálový stret Tak Kun Wang Rovná sada.

Avitspa narodený v Soči zvíťazil za 77 minút 6: 2, 6: 2, pričom zahodil šesť stretnutí v podaní, čo zmenilo jeho sedem šancí na bod zlomu v titule. Bývalý 16. hráč juniorského rebríčka IDF oslávil svoj druhý titul v kariére na svetovej tenisovej prehliadke IDF.

M15 Lucknow IND – Jane Khan získala prvý titul

The M15 Lucknow Padmasree Mohammad Shahid Umelý hokejový štadión vyhráva zápas Jane Conn.

Devätnásťročný Američan-Američan postúpil do finále priamym víťazstvom nad ukrajinským nasadeným semifinále číslo 5 Eric Wanschelbaim.

READ  Olympijské hry: Tokio a jeho obyvatelia sú pripravení hrať dobrých hostiteľov, športové správy a skvelé príbehy

Miestny hrdina hráča prvej úrovne Saket Maineni Posledná britská jednotka č. 3 bojovala proti semenu Aidan McHugh V dvoch setoch v semifinále.

Nenasadený Khan získal 79 percent svojich prvých servisných bodov na šampionáte, zhruba o dve hodiny neskôr vyhral 7-6, 6-3. Rodák z Houstonu, ktorý sa dostal do finále osemnástich rokov na Medzinárodnom šampionáte Metropolis Orange Bowl 2018, zdvihol svoju prvú trofej vo dvojhre na svetovej tenisovej prehliadke IDF.

M15 Antalya TUR – Dragos Nicola Madras získava druhý titul v kariére

Ľavá ruka Dragos Nicola Madras Vzal titul MDA Open Series, Prezentuje Club Megasare v Beleku.

Švédska kvalifikácia sa v prvej polovici remízy trápila a prehrala Joa Lucas Reyes Dr Silva V dvoch setoch z Brazílie v semifinále.

Srbský senior Milan J ெக gic Uzly Olexi Krithik V troch setoch v posledných štyroch etapách z Ukrajiny.

O tri hodiny a 11 minút neskôr 23-ročný Madras ťažil zo zápasu o titul po tom, čo opustil svoje piate semeno 2: 6, 7: 6, 6: 5. Narodil sa v Rumunsku, aby reprezentoval Švédsko. Oslávil druhý titul v kariére na svetovej tenisovej prehliadke IDF.

M15 Monastir TUN – Renta Toguda získal ďalší titul na tvrdom súde

Renta Toguda Vyhral trofej Magic Hotel Tours Súťaž sa konala v hoteli Hotel Scans v kláštore.

Dvadsaťdvaročný Japonec zdolal úradujúceho šampióna Stuart Parker V semifinále v dvoch setoch z Veľkej Británie.

Semeno č. 7 Carlos Sanchez Jover Zaznamenal si svoje miesto vo finále zo Španielska po trojsetovom víťazstve nad brazílskym semifinále číslo 5 Matt Alves.

Tokuda, ktorý sa narodil v Hirošime, porazil svojho 20-ročného rivala 118-104 7-5, 5-7, 6-4 za dve hodiny a 49 minút. 4. semenáčik vyzdvihol šiestu trofej vo dvojhre na svetovej tenisovej prehliadke IDF, ktorú všetci vyhrali na tvrdom kurte.

M15 Sharm el Sheikh EGY – Yu Hsien Hsu opúšťa Egypt

READ  3 body pre Švédsko z ťažkej porážky Slovenska na MS 2022

Yu Hsio Hsu Úspech M15 Sharm L Shake Súťaž sa konala na námestí Soho Square bez toho, aby počas celého týždňa odhodila set.

Dvadsaťjedenročný rodák z čínskeho Tchaj-pej nastúpil do záverečnej fázy proti víťazstvu za priamym nasadením vo finále Nick Hart Z Dominikánskej republiky.

Edoardo Ermin Pokračoval vo výbornej jazde, keď porazil indické dvojité semeno z Talianska a kvalifikáciu Sasikumar Mukund V dvoch setoch v semifinále.

Hsu, ktorý sa narodil v Sangui, využil tri zo svojich šiestich šancí na zlom, aby v jednej hodine vyhral titulný zápas 6: 3, 6: 2 bez prehry v jedinom zápase. Bývalý junior, ktorý v roku 2017 získal tri trofeje vo štvorhre, oslávil štvrtý titul vo dvojhre na svetovej tenisovej prehliadke IDF – svetová 5. priečka.