Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Tenisové majstrovstvá v Dubaji po usporiadaní turnaja WTA Tour privítajú budúci týždeň špičkové hráčky ATP. Turnaj ATP 500 sa bude konať od 27. februára do 4. marca 2023.

Novak Djokovič je číslo jedna. Do akcie sa vrátil prvýkrát od svojho rekordného 22. titulu na majore na Australian Open minulý mesiac. Srb je bez prehry a na turnaji v Dubaji získal tento rok svoj šiesty titul.

Druhý je obhajca titulu Andrey Rublev. Doposiaľ mal nekonzistentnú sezónu a zostavil rekord 5-5 za rok. Tretí nasadený Daniel Medvedev je momentálne v dobrej forme. Nedávno vyhral finále ABN AMRO Open, keď porazil Janika Sinnera.

Medvedev je momentálne finalistom Qatar Open a v sobotňajšom večernom finále sa stretne s Andym Murraym. Felix Auger-Aliassime je tu štvrtým semenom a počas posledných týždňov bol veľmi konzistentný.

Medzi ďalšie významné mená v poli patria Hubert Hurkacz, Alexander Zverev a Karen Khachanov. Rafael Nadal a Marin Cilic súťažili na začiatku, ale odstúpili, pretože sa stále zotavovali zo zranení.

Dubaj Tennis Championships sľubuje, že bude vzrušujúcim turnajom s hráčmi všetkých foriem, ktorí sa stretnú na jednom mieste. Tu sú všetky podrobnosti o televíznom prenose zápasov:

Kanál Dubai Tennis Championship a podrobnosti o živom vysielaní

Andrey Rublev je obhajcom titulu na tenisových majstrovstvách v Dubaji v roku 2023.

Diváci z nasledujúcich krajín môžu sledovať turnaj Dubai Tennis Championship naživo na svojich kanáloch a platformách: