Technológie

Takuya Ogiwara v prestupovom spojení Aberdeen FC, keď Barry Robson čelí súťaži o hviezdu J League

Aberdeen by rád podpísal zmluvu s Takuyom Ogiwarom z Urawa Red Diamonds – ale podľa správ čelí konkurencii o jeho podpis.

Dons nedávno priviedli takých ako Bojan Miovski z MTK Budapešť v Maďarsku, Slobodan Rubezic zo srbského superligového klubu FK Novi Bazar a Ester Sogler z NK Radomlje v Slovinsku. J-League sa spojila s trhom v honbe za novým ľavým obrancom.

Teraz v Japonsku tím Pitotri čelí St Louis City v MLS a Dinamu Záhreb v chorvátskej prvej divízii, ktoré si zapožičali Ogiwaru. Albrex nigata a Sanga v rodnom Kjóte. S ľuďmi ako Ange Postecoglou, Kyogo Furuhashi, Reo Hatate a Daizen Maeda nakupoval počas svojho pôsobenia v Celticu na trhu s veľkým úspechom. Všetci traja sa stali kľúčovými členmi Ligy majstrov a sú zarytými obľúbencami fanúšikov. Ligoví rivali Hearts majú aj Yutara Odu, ktorého podpísal bývalý klub Kyoko Vissel Kobe, a Aberdeen našli skvosty v podobe Guya Rollsa, Cammy Devlin a Nathaniela Atkinsona z Austrálie.

Pre Robsona a spol. to bola ťažká kampaň, v sobotu večer po Granite City po prehre 3:0 so St Mirrenom zazvonili buchoty. Výsledkom je, že The Reds sú deviati v lige s 19 bodmi. Majú zápasy so všetkými svojimi ligovými rivalmi.

Skončili na treťom mieste v skupine Európskej konferenčnej ligy, ale boli konkurencieschopní vo všetkých svojich skupinových zápasoch. Táto forma sa nepreniesla na domáci front s piatimi ligovými víťazstvami na konte. Rangers porazili Donsa v boji o prvé striebro vo finále Viaplay Cupu v Hamptone začiatkom tohto mesiaca.

READ  Remake Max Payne 1 a 2 prichádzajú na PS5

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close