Technológie

Telefón iPhone 12 získava video s rýchlosťou 240 snímok / s za 4 kB. Únik potvrdil aj 5G!

Appleov tajomstvo sa rozpadá ako dom karátov. Iba včera ste mohli vidieť uniknuté snímky obrazovky, ktoré majú pochádzať z testovaného zariadenia iPhone 12 Pro Max a potvrdzujú prítomnosť displeja 120 Hz alebo Skener LiDAR, Dnes máme podobné obrázky odhaľujúce 5G alebo snímajúce video s rýchlosťou 240 snímok / s pri 4K!

iPhone 12 získa video s rýchlosťou 240 snímok / s za 4 kB

Aj keď ide o veľmi nedávnu správu, v skutočnosti ide iba o potvrdenie informácií ktoré ste si možno predtým prečítali na našej stránke, V tom čase špekulácie predpokladali, že zariadenie iPhone 12/12 Pro bude schopné strieľať 4K video pri 240 fps, Teraz to vyzerá ako realita …

Snímky obrazovky opäť pochádzajú z viacúčelovej testovacej verzie zariadenia. Nastavenia v ponuke zobrazujú možnosti pre fotoaparát. Novinkou je aj snímanie videa s rýchlosťou 120 snímok / s pri 4 K v štandardnom režime.

Dnes to funguje iba na 60fps a 120fps / 240fps podporuje FullHD – 1080p, Budeme môcť poďakovať novému za túto inováciu mimoriadne výkonný procesor Apple A14 Bionic, Snímky s pomalým pohybom a dynamika obyčajného videa získajú oveľa vyššiu kvalitu!

Okrem tohto zistenia sa potvrdilo aj niečo, čo už mnohí považujú za samozrejmé. Je to 5G pripojeniektoré bude možné použiť v „podporovaných“ krajinách sveta. Na Slovensku nás to samozrejme bude chvíľu trvať, Ak si tento rok zakúpite iPhone 12 Perspective iPhone 12 Pro, bude fungovať iba so 4G.

V tejto skutočnosti však nájdete aj jednu malú pozitívnu stránku. Internet bude síce trochu pomalší (hoci podľa nášho názoru je 4G dosť rýchly), nebudete cítiť zlý výdrž batérie, Niektorí výrobcovia tvrdia, že 5G môže urýchliť vybíjanie až o 40%, a to nestačí, Prekvapte nás, ako to vyrieši spoločnosť Apple. Na ktoré vylepšenia sa najviac tešíte? Napíšte nám do komentára!

READ  Otec študenta z Karnataky, ktorý bol zabitý na Ukrajine, sa pýta, kedy dostanem telo svojho syna

zdroj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close