Technológie

Teraz si môžete zahrať Zeldu: Osobne ďakujem za túto novoobjavenú dilemu

Samozrejme sa môžeme tešiť, že Nintendu dáme ďalší Systematické Aktualizácia jeho pokračovania The Legend of Zelda: Wild Breath„V pôvodnom vydaní Wii U a Switch z roku 2017 je však stále čo nájsť.

Pokračovanie z kameňa úrazu Robí spojenie neporaziteľným a umožňuje vám chodiť pod vodou„Teraz bola objavená„ jednoduchá chyba “- ktorá vám umožní hrať vstup do otvoreného sveta na prvý pohľad. Tento objav sa podaril fanúšikovi Zeldy a používateľovi Twitteru Print_000, Zmení názov na niečo, čo vyzerá ako scéna Starší zvitky: Skyrim.

Implementácia tejto chyby nie je taká zložitá a nevyžaduje žiadne zmeny v hre alebo systéme. Ako vidíte vyššie, všetko, čo musíte urobiť, je vytiahnuť hernú kameru, zatiaľ čo držíte predmet, a zrušiť ju. Potom by mal byť váš fotoaparát nastavený na prvú osobu. Tieň odkazu môžete dokonca vidieť zblízka.

Ak si chcete tento zákaz vyskúšať sami, odporúčame vám tak urobiť skôr, ako ho Nintendo zadá v budúcej aktualizácii hry. Je to dych divokého kameňa úrazu, na ktorý ste čakali? Prídete na hru Zelda na prvý pohľad? Podeľte sa o svoje myšlienky nižšie.

READ  Priaznivci Final Fantasy Pixel Remasters bombardujú recenziu, aby dokázali, že verzie konzoly sú „potrebné“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close