Technológie

Neprítomnosť Mikeyho Lewisa v Hull KR bola interpretovaná ako chýbanie Katalánskych drakov v polovici ich cesty.

Mikey Luiz vynechá výlet Hull KR do Catalans Dragons pre zranenie zadku. Polovičný obranca zmeškal cestu do Perpignanu po tom, čo sa zranil v dňoch pred súbojom s lídrami Super League.

Zranenie, o ktorom Hull Live povedal, že je menším problémom, bolo zaznamenané, keď klub v utorok absolvoval stretnutie kapitána. Lewis viedol väčšinu tréningu, ale v záverečných fázach bol zranený. Hoci sa predpokladalo, že anglický reprezentant by to mohol zvládnuť, nakoniec sa rozhodlo, že zostane v Anglicku a nebude cestovať s tímom, aby sa mohol sústrediť na rýchle zotavenie.

Jeho neúspech, aj keď je nepochybne významný, by nemal trvať dlho a budúci týždeň by sa mohol vrátiť do boja o návštevu svetových klubových šampiónov Wigan Warriors v Craven Parku.


Aktualizácie live skóre Catalans Dragons vs Hull KR

Výsledkom je, že Ben Reynolds dostane príležitosť zapôsobiť, pričom novým rekrutom bude polovičný partner Tyrone May. Reynolds bol jedným z troch hráčov odvolaných na stranu, pričom do tímu boli privedení George King a Sam Luckley, ktorí nahradili suspendovaných Chou Chou a Lea Dennisona. King zaujal Sueino štartovacie miesto, pričom Lucky hrá z lavičky.

Hull KR team : Niall Evalds, Joe Burgess, Peta Hiku, Tom Opacic, Ryan Hall, Ben Reynolds, Tyrone May, Jai Whitbread, Jez Litten, George King, Dean Hadley, James Batchelor, Elliot Minchella. Náhradníci: Matt Parcell, Sam Luckley, Matty Stourton, Kelebi Tanginova.

READ  Tomb Raider Dev odhaľuje oficiálny remake Lary Croft

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close