Zábava

‚The Diplomat‘ s ‚Sweet Tooth‘ na #1 – Gold Derby

Aj keď je Netflix v súčasnosti uprostred štrajku spisovateľov na WGA East a WGA West, streamer má stále veľa obsahu. Kerry Russell„Diplomat“ mal už druhý týždeň po sebe malé problémy dostať sa na čelo anglickojazyčných televíznych hitparád. Prečítajte si Top 10 Netflix (týždeň od 24. apríla) Tabuľka sledovanosti Analýza.

1. séria „The Diplomat“ bola na vrchole rebríčka so 66,5 miliónmi sledovaných hodín na celom svete, zatiaľ čo hitová séria špionážnych trilerov od Netflixu „The Night Agent“ klesla na štvrté miesto s 37,7 miliónmi sledovaných hodín. „The Diplomat“ sa umiestnil na prvom mieste v USA a Kanade, zatiaľ čo v top 10 v celkovom počte 84 krajín. „The Night Agent“ je séria číslo 1 v Egypte, Kuvajte, Ománe a Saudskej Arábii.

Druhá sezóna „Sweet Tooth“ vstúpila do rebríčka so 48,3 miliónmi sledovaných hodín, za ňou nasledovala „Firefly Lane“ sezóna 2 so 43,5 miliónmi divákov. „Sweet Tooth“ bol sledovaným seriálom číslo 1 v Brazílii, pričom sa dostal do top 10 v 80 ďalších krajinách. „Firefly Lane“ je séria číslo 1 v anglickom jazyku na Ukrajine.

Pozri Netflix po 25 rokoch ukončuje svoju činnosť v oblasti DVD

Prvá séria temnej komédie „Hovädzie mäso“ sa umiestnila na piatom mieste s 24,5 miliónmi sledovaných hodín, po ktorej nasledovala prvá séria filmu „Sladký zub“ s 19,2 miliónmi divákov.

Steven K. SuchidaHral vo filme „A Tour Guide for Love“. Rachel Leigh Cook Celosvetovo číslo 1 v anglickom jazyku s počtom pozretých 20,9 milióna hodín. Bol to najnavštevovanejší film v Kanade a 16 ďalších krajinách, zatiaľ čo „The Lost Kingdom: Sedem Kings Must Die“ klesol na tretie miesto v rebríčku s 8,3 miliónmi sledovaných hodín. Do top 10 sa dostal iba jeden nový film – Časová pasca z roku 2017 – ale film „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody“, ktorý vybuchol v kinách vlani v decembri, bol druhým najnavštevovanejším filmom v angličtine s 10.2. Milióny sledovaných hodín.

READ  Ako sa pozerať na Bezel Diamond League 2021

Pokiaľ ide o filmy v neanglickom jazyku, francúzsky akčný dobrodružný film „AKA“ ovládol rebríčky s 32,5 miliónmi hodín pozretia, vďaka čomu sa stal filmom číslo 1 sledovaným v 36 krajinách. Zatiaľ čo „AKA“ sú dve z 93 krajín v top 10, nie sú medzi nimi ani USA, ani Kanada.

Nasledoval turecký film „Chokehold“ s 10,6 miliónmi divákov a thajská dráma „Hunger“ s 8 miliónmi hodín. Pozoruhodné novinky Poľská romantická komédia „Kiss, Kiss!“ Pozrelo sa 6,6 milióna hodín a indický film „Dussehra“ mimo Netflix mal 3,9 milióna divákov.

Pozri Oscarové filmy Netflix: 22 víťazstiev a stále pribúdajú

Napokon, neanglické série s 2. sériou kolumbijskej drámy „The Marked Heart“ a španielskej drámy „Welcome to Eden“ sledovali 46,3 milióna hodín a 37,5 milióna hodín. Prvý z nich bol #1 vo väčšine španielsky hovoriacich krajín okrem Španielska, vyzdvihol „Eden“, ktorý bol tiež #1 v Taliansku, Českej republike, Turecku a na Slovensku.

Prvá séria belgickej kriminálnej drámy „Rough Diamonds“ sa umiestnila na treťom mieste s 28,7 miliónmi divákov, séria číslo 1 v Belgicku aj Izraeli. Casper BarfotŽivotopisná limitovaná séria „The Nurse“ z Dánska debutovala na štvrtom mieste s 28,6 miliónmi sledovaných hodín, pričom prvé série „The Marked Heart“ a „Welcome to Eden“ boli tiež v rebríčku.

Pokiaľ ide o pôvodný program, ktorý tento týždeň zasiahne Netflix, existujú nové série „Love Village“, „The Taylor“ a „Jewish Matchmaking“ (od tvorcov „Indian Matchmaking“). Hrá vo vedľajšom seriáli „Queen Charlotte: A Bridgerton Story“, ktorý začína tento týždeň. India AmarteifioTento týždeň sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostane do hitparád.

Prihlásiť Se Pre bezplatný spravodaj Gold Derby s najnovšími predpoveďami

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close