Zábava

„The Grand Tour: Eurocrash“ prichádza na Amazon

Grand Tour Konečne sa vracia s novou kapitolou. Je to tak, Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond sú späť s ešte úžasnejšími autami a bláznivými nehodami. Táto kapitola sa volá Eurocrash.

Kde bolo Najvyššia výbava Film Alam, kedy Amazon vypustí túto novú epizódu? Máme všetky novinky.

čo Grand Tour: Eurocrash O?

Séria hitov Amazon Prime Grand Tour je späť s Eurocrash. Podľa slnkoTrojica „urobí 1400 míľ dlhú cestu z poľského Gdanska cez Slovensko, Maďarsko a Slovinsko“.

Na Jeremyho Clarksona, Jamesa Maya a Richarda Hammonda „zaútočia smrtiaci lukostrelci“ v polovici roku 2022, krátko po ruskej invázii na Ukrajinu. Okrem toho sa „zúčastnia veľkolepej šou Rýchlo a zbesilo– Vyvrcholiť štýlovo.

Nielen to. V tejto dvojhodinovej epizóde ochutnajú „nejakú Formulu 1 na sovietsky spôsob“. Nakoniec sa stretnú so známym pretekárskym jazdcom a pokúsia sa k nim „pridať“.

„Bude to špeciálne ako nič iné – a fanúšikovia to dostanú,“ povedal zasvätený. Sľubuje, že to bude perfektný výlet, ktorý prekvapí návštevníkov, ktorí využívajú pobrežie Amalfi alebo Monako ako top destináciu pre petrolheadov.

Nikto si nemyslel, že stredná Európa bude možnosťou na výlet, ale chlapci dobre a skutočne dokázali, že je to skvelé miesto pre benzínové hlavy.

Kto mu nabúra auto, sa uvidí Eurocrash. Kapitán Slow, dúfam, že James May sa úplne zotavil zo zlomeného rebra Škandinávsky film. Vbehol do nórskeho tunela rýchlosťou 78 míľ za hodinu a narazil do steny, poslal ho do nemocnice a Richarda Hammonda otriasol pri pohľade na zrážku.

Medzi autá, s ktorými jazdia v Poľsku a okolí, patrí Clarksonov Mitsuoka Le-Side, Mayov Crosley kabriolet a Hammondov Chevrolet SSR.

Richard Hammond, Jeremy Clarkson, James May, The Grand Tour - Instagram
Richard Hammond, Jeremy Clarkson, James May, The Grand Tour – Instagram

Kedy Amazon skončí? Eurocrash?

Kedy sa fanúšikovia dočkajú dlho očakávanej epizódy? Grand Tour: Eurotrash Kvapky v piatok 16. júna na Amazon Prime.

Richard Hammond, Jeremy Clarkson, James May, The Grand Tour - InstagramRichard Hammond, Jeremy Clarkson, James May, The Grand Tour - Instagram
Richard Hammond, Jeremy Clarkson, James May, The Grand Tour – Instagram

Kde bolo Grand Tour Len film?

V sobotu zdieľal Jeremy Clarkson Instagram Že sa konečne vracia domov. Pretože on, James, May a Richard Hammond boli v Mauritánii asi týždeň na natáčaní.

Mauretánia je veľká západoafrická krajina, dvakrát väčšia ako Francúzsko, a má veľmi málo spevnených ciest. Clarkson však zdieľal fotografiu trojice na lodi. Takže toto ďalšie dobrodružstvo môže byť dramaticky odlišné od toho, čo príde Grand Tour: Eurocrash.

Tešíte sa na trojicu v ďalšom filme na Amazon Prime?

Georgia MagidaloGeorgia Magidalo
Posledné príspevky od Georgia Makitalo (vidieť všetko)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close