Technológie

Tieto hviezdne lode sú škaredé, ale takmer neporaziteľné

vnútri často Hviezdne pole, zvuk motora mojej lode prehlušil náhly výbuch. S prasknutím moja loď padá ako hračka Lego. Je to úplne moja chyba z jedného jediného dôvodu: som hrozný pilot. Moje štíty by mohli byť vyrobené z papiera. Pri hľadaní tipov na zlepšenie môjho lietania som našiel riešenie, v ktorom som nemusel byť veľmi dobrý – postaviť loď, ktorá bola v podstate neporaziteľná kvôli jej hroznému dizajnu.

Hviezdne pole Hráči zdieľajú svoje návrhy lodí na stránkach Reddit a iných sociálnych médií, pričom k veľkému úspechu využívajú robustné nástroje na stavbu lodí. Väčšinou to ukazuje ich choré návrhy, ale najmä dvaja Redditori postavili tieto neuveriteľné, absolútne škaredé lode, ktoré oklamú nepriateľské lode, takže v skutočnosti nemôžu zacieliť štruktúru.

Vytvoril som hlúpu vesmírnu loď, ktorá je imúnna voči čelnému poškodeniu
Autor: u/Solace_of_the_thorns Vnútri Hviezdne pole

Solace_of_the_thorns poslal loď, nazývaný Fat L alebo L-Wing, a je známy ako „účinne imúnny“ voči poškodeniu nepriateľom vďaka svojmu asymetrickému tvaru L. „Počas boja s niektorými pirátmi vo vesmíre som začal spochybňovať nepriateľa AIm,“ napísali. „Ako NPC lode zameriavajú hráča? Navádzajú hráča? Mieria na ne správne? Kam mieria? Nebolo by zábavné, keby mierili do stredu?“

Ukázalo sa, že áno. Pôvodne vytvorili obyčajný obdĺžnik, ale modernizovali sa na Fat L. Tu je niekoľko zásad:

Takže – vaša loď má „stredný bod“. Vypočíta sa tak, že sa zoberú dva najvzdialenejšie body pozdĺž osí X, Y a Z a zistí sa, kde sa pretínajú. Pre väčšinu lodí je to zhruba v strede lode – ale ak staviate asymetrickú ohavnosť, ako je tá vyššie, nie je to tak. Fat L má strednú časť nad a naľavo od lode. Fat L má odsadenú stredovú časť, ktorá v skutočnosti nie je vo vnútri lode, ale vo vesmíre.

Keď nepriatelia zacielia na loď, zamerajú na strednú loď. Pretože stred Fat L je vo vesmíre, rakety preletia priamo cez. Loď ešte môžu zasiahnuť zablúdené strely, ale nič sa nedá zamerať. „V podstate je to hlúpe a šialene užitočné,“ povedal Solace_of_the_Thorns.

Jediný skutočný problém je, že to vyzerá hrozne. Ale možno to stojí za to! Solace_of_the_Thorns zverejnil klip v akcii, kde môžete vidieť, ako sa hlavná loď hemží HABS, ktorá Hviezdne poleHabitatové bloky, ako sú obytné oblasti. Na boku je veľmi tenká, dlhá štruktúra ramena, ktorá vytvára tvar L.

(podľa AI) Neporaziteľná loď (strieľajú uprostred)
Autor: u/Morphalath Vnútri Hviezdne pole

Druhou neporaziteľnou ohavnosťou lode je vytvorenie štruktúry, ktorá maximalizuje obmedzenie dĺžky, šírky a výšky staviteľa lode. v podstate Len obrys štvorca. Myslite na koncept tvaru L, ale prejdite si ho. Vytvoril používateľ Reddit Morphalath, štvorcová loď je súbor štvorcových komôr, ktoré sú nekonečne spojené, aby vytvorili štruktúru. Niekde tam je kokpit, motory a pristávacia plocha. Hľadanie základných prvkov tejto lode je ako hra i-špiónov. Je to krásny horor.

Čítaj viac

READ  Nový Volkswagen Touran prichádza s novou technológiou LED osvetlenia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close