šport

Transfer News in Newcastle LIVE – New Acquisition Report from United

Fanúšik Newcastu spomína, čo urobil Graeme Jones predtým, ako nahradil nerozhodný výsledok Jacka Graylisha v Anglicku na Euro 2020

Anglicko je zaneprázdnené štvrťfinále Euro 2020 proti Ukrajine – a priaznivci United v Newcastli veria, že Graeme Jones už hral svoju úlohu v posledných ôsmich z troch mítingov levov.

Po májovom neočakávanom odchode trénera útočníkov Alana Russella sa Gareth opýtal Southgate Newcastle, či by sa rád pripojil k jeho mužstvu v zákulisí zápasu o číslo 2 Euro.

Jones, hrdý Angličan, nemusel dvakrát rozmýšľať, keď umožnil Macbeth Giordimu prijať tento post.

Čítajte viac: Blaster, kuriér a brigádnici strašia Newcastle

Na majstrovstvách sveta 2018 Southgate privítal jeho súťažné skúsenosti ako asistenta v Belgicku a Jonesov inovatívny tréning a vstupy.

V skutočnosti, keď náhradník pricestoval počas utorňajšej remízy troch Levov proti Nemecku v utorok, bol to práve Jones, kto dostal úlohu zaslať posledné pokyny Jackovi Graylishovi.

S viac ako 40 000 priaznivcami vo Wembley sa zvýšilo obrovské povzbudenie, keď sa v 66. minúte objavil na veľkej obrazovke Grealish.

Greelish rýchlo vystriedal Bukayo Saga a zmena dlho netrvala dlho, pretože v 75. min vybral v rámci otváračky Raheema Sterlinga Luka Shawa v rámci nájazdov.

Potom v 86. minúte pomohol Grék spečatiť víťazstvo Anglicka, keď Harry Kane pribil Maverickovmu uštipačnému centru.

Bolo to prvé vyraďovacie víťazstvo Anglicka proti Nemecku po 55 rokoch, a keď na toto míľnikové víťazstvo odpovedali na sociálnych sieťach, priaznivci v Newcastli vzdali hold Jonesovi, jediným zostávajúcim zamestnancom klubu na turnaji bol švajčiarsky obranca Fabian Schurr.

Celý príbeh si môžete prečítať tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close