Tri šokujúce osoby s názvom Academic All-District

Wichita – Misha Guandaliani, Krištof Minarik A Orel Oville Vysokoškolskí športoví koordinátori (CSC) boli v utorok ocenení za svoj výkon v triede a na kurte, keď boli menovaní do Akademického celookresného chlapčenského tenisového tímu.

Na vytvorenie Akademického celookresného tímu CSC musia študenti-športovci udržiavať kumulatívnu GPA 3,50+ aspoň jeden celý kalendárny rok na svojej súčasnej škole, mať minimálne 3,5 pre bakalársky titul s postgraduálnymi študentmi a objaviť sa na popredných miestach. 50 percent zostavy. Tímové súťaže.

Postgraduálny študent z Tbilisi, Gruzínsko, Guandaliani je držiteľom 4,0 GPA v magisterskom štúdiu športového manažmentu po ukončení vysokoškolského štúdia na UTRGV s 3,8 GPA. Mala najlepšiu bilanciu Shockers vo štvorhre, keď vo štvorhre viedla 13:12, vyhrala 12 zápasov vo štvorhre č. 2 a jeden na 1. mieste. Guandalianiová odohrala všetky svoje dvojhry na kurtoch jedna a dva a vo štvorhre nazbierala osem víťazstiev. v súťažiach.

Minarik, druháčka z Boldaku na Slovensku, zaznamenala vynikajúce celkové GPA 4,0, odbor manažment, a v októbri bola vyhlásená za hráčku roka na Americkej atletickej konferencii po jej behu na majstrovstvách IDA Central Region Singles. Ponuky na jesenné národné majstrovstvá IDA. Minarik bojoval na jar so zraneniami, ale získal 11 víťazstiev vo štvorhre, z toho 10 na 1. mieste.

senior Orel Oville Od Peta Tikva, Israel ukončila svoju kariéru s 3,87 GPA, keď vyštudovala dvojitý odbor manažment a marketing. Ovilleová vyhrala počas svojej seniorskej kampane 10 dvojzápasov, z ktorých deväť bolo na druhom mieste.

Trio Shockers sa počas školského roka zapojilo do dobrovoľníckej služby, pomáhalo s tenisovými klinikami a bejzbalovými aukciami v štáte Wichita.