Zábava

UCA oslavuje storočnicu volebného práva umením a hudbou

Nech už ste kdekoľvek v oblasti zábavy, udalostí a umenia:

Oslava hlasovania

Na Vysokej škole umení, humanitných a sociálnych vied v centrálnej Arkansase sa dnes večer o 18:30 a 19:30 pred krúžkom absolventov v UCA, 201 Donkey Away, Conway konajú verejné hlasovacie piesne a básnické predstavenia.

V predchádzajúci deň vysoká škola vydala všetky tri umelecké inštalácie, všetky časti svojej oslavy storočnice volebného práva.

Hudobný inštruktor UCA Jamie Jensen-McDonnell bude hostiť pieseň proti volebnému právu v karaoke s virtuálnym spevákom. Text sa objaví na veľkej obrazovke v starej hlavnej budove univerzity. Študenti navyše predvedú básne, ktoré zachytávajú skúsenosti voličov, vrátane Gertrúdy Watkinsovej (1884-1938) a Alice Paul (1885-1977).

Od 13:40 do 14:30 UCA vydá:

„Volebné koberce“ od newyorskej umelkyne Sharon Lutonovej, sochárska inštalácia pokrývajúca podlahu, ktorá obsahuje materiály z Arkansasu vrátane bieleho piesku, kamenia, recyklovaného farebného gumového mulča a farebného skla. Luton spolupracoval so šiestimi študentkami na projekte, ktorý je navrhnutý tak, aby bol bezproblémový.

„United: The Acorn Project“, členka fakulty Spojenej univerzity, Liz Smithová, predstavuje rozmanitosť štátu Arkansas zo siedmich rôznych farebných ílov, vrátane 3 000 žaluďov ručne vyrobených študentmi a ďalšími ľuďmi v rámci UCA a v celom štáte.

C „Občiansky projekt“, stránky a séria „produkčných workshopov Jain“ a rozšírené výtlačky koordinátora rozvoja komunity UCA Leslie Grabeil a grafickej dizajnérky Kristen Spicard pre študentov a členov komunity.

Vstup je zadarmo a platia objednávky na spoločenské vzdialenosti a masky; Všetky udalosti sú dostupné na facebookovej stránke univerzity, facebook.com/cahssuca.

READ  Turisti veľmi utrpeli kvôli lesným požiarom v Grécku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close