Fit: (1) Bianca Andres vs. Anastasia Zakharova

Peňažná výhra: 259 303 dolárov.

Živé vysielanie: USA – Tennis Channel | Spojené kráľovstvo – Amazon Prime Video.

Ukážka Bianca Andreescu vs Anastasia Zakharova

Bianca Andreescu hrá na Adelaide International 1

Vrchné semeno Bianca Andreescu Lyon sa v druhom kole Open stretne s Anastasiou Zakharovou.

Andreescu otvoril sezónu 2023 v Adelaide International 1 víťazstvom 0-6, 7-6(3), 6-1. Karabína Muguruzaová. Následne prehrala v druhom kole s Veronikou Gutermedovou 6–4, 6–0.

Kanaďanka vstúpila do 2. kola Australian Open zdolaním 25. nasadenej Marie Bouskovej 6:2, 6:4. Prehrala však s Christinou Buksovou 2–6, 7–6(7) a 6–4. Andreescu vstúpil na Thailand Open ako najlepší nasadený a zabezpečil si miesto v druhom kole víťazstvom 6–3, 6–4. Harriet Dart.

Anastasia Zakharová na druhej strane začala sezónu 2023 v kvalifikácii Australian Open, ale prehrala svoj úvodný zápas proti Lucrezii Stefanini 6:3, 7:5.

Na Thailand Open sa potom stretla s Ruskou Annou Karolínou Shmeidlovou. Slovenka vyhrala úvodný set 6:3 a postúpila do 2. setu. Zakharová sa však odrazila a vyhrala set 7:5, kým vyhrala tretí 6:3 a zaistila si miesto v druhom kole turnaja.

Anastasia Zakharova vs. Bianca Andriesová

Obaja hráči predtým neskórovali a stav je vyrovnaný 0:0.

Anastasia Zakharova kurz na Bianca Andries

hráč cash flow Handicapové preteky Celkový počet hier (nad a pod)
Bianca Andreescu -1200 -1,5 (-300) 17,5 viac (-160)
Anastasia Zakharová +650 +1,5 (+210) Menej ako 17,5 (+115)

Od toho sa odvíjajú všetky príležitosti BETMGM.

Predpoveď Bianca Andries vs Anastasia Zakharova

Andreescuová vstúpi do turnaja ako favoritka na víťazstvo a bude mať záujem o postup do štvrťfinále Thailand Open.

READ  Od Kevina de Bruyna cez Mo Salaha a Teklona Ricea až po bývalé hviezdy Chelsea opúšťajúce Blues

Kanaďanka bola veľmi silná pri svojom prvom podaní, keď v predchádzajúcom zápase proti Harriet Dartovej vyhrala 26 zo 43. Jeho druhé podanie však nebolo o nič lepšie, keďže získal len sedem bodov za 15.

Andreescu bude chcieť zo svojej rozmanitosti vyťažiť maximum a bude mať záujem miešať svoje efektívne údery do terénu s plátkami a zábermi.

Zacharová bola silná pri prvom podaní v zápase úvodného kola proti Anne Karolíne Schmeidlovej, keď naservírovala štyri esá, aby získala 42 bodov na 65. Rus podal šesť es a musel si dávať pozor, aby podával priveľa proti Andriesovi.

Kanaďanka je z dvojice lepšia a mala by mať malé problémy poraziť Zakharovú, aby sa dostala do štvrťfinále.

Výber: Andreescuová vyhrala v priamych setoch.