Hlavné správy

Ukážka: Slovensko vs. Island – predpovede, skupinové správy, zostavy

SportsMole prináša ukážku štvrtkovej kvalifikácie majstrovstiev Európy medzi Slovenskom a Islandom, vrátane predpovedí, tímových noviniek a možných zostáv.

Slovensko Môžu utesniť svoje miesto Euro 2024 S bodom, keď vítajú Island do Bratislavy vo štvrtok.

Víťazstvo nad Luxemburskom v ôsmy deň zápasu postavilo hostí na pokraj tretieho finále za sebou a päť bodov od skupiny.


Ukážka súťaže

© Reuters

Druhé miesto Slovenska znamená, že aj prehra by vložila ich osud do vlastných rúk skôr, ako budú čeliť už vyradenej Bosne a Hercegovine vo finálový deň.

Island potrebuje vyhrať tento zápas iným skóre ako 1:0, ak sa chce udržať v spore, pretože reverz 2:1 pre Slovensko by ich stále nechal na hrane a delili by ich tri body. Na bokoch

Výhra Islandu 2:1 by im dala navrch v rozdiele gólov, zatiaľ čo víťazstvo v akomkoľvek inom skóre by im umožnilo postúpiť v vzájomnom zápase.

Slovensko a Bosna však potrebujú prehrať so Slovenskom, aby stratili body v Luxembursku, rovnako ako Portugalsko, ktoré v skupine doteraz vyhralo každý zápas, pričom víťazstvo samo potrebuje.

Je to pritiahnuté za vlasy a neuveriteľne nepravdepodobné, ale výkon Islandu v ich poslednej kampani v Lige národov si zabezpečí aspoň postup do play-off.

Slovensko je favoritom na účasť vo finále z tejto skupiny s Portugalskom, keďže má rekord v rozhovoroch s Luxemburskom.

Francesco CalzonaOkrem remízy ODI s Luxemburskom má body iba Portugalsko. oni.

s Milan Škriniar A Dávid Hanko Back a Neapolský maestro Stanislav Lobotka Vpredu sú základy Slovenska založené na solídnej defenzíve, zatiaľ čo si v ôsmich kvalifikáciách udržalo päť čistých kont.

Boli jednou z krajín, ktoré naplno využili rozšírenie eura na 24 tímov, keďže išlo o tretiu kvalifikáciu z troch od navýšenia počtu tímov na Euro 2016, keď sa po nezávislosti od Československa v r. 1992.

READ  Ukrajinská kríza: Izraelské FM vysiela do Rumunska, na Slovensko

Islandčan Birkir Björnsson a spoluhráči oslavujú po zápase 27. septembra 2022© Reuters

Ich rozprávková jazda na Eure 2016 a úctyhodné predstavenia na Rusku 2018 sú jedinými momentmi Islandu v centre pozornosti, a ak sa neobjavia výrazné výsledky, budú musieť veriť, že sa dostanú do play-off, ak chcú opäť okúsiť futbal na veľkých turnajoch. V tejto časti.

Po štyroch prehrách z prvých piatich zápasov v skupine J Island vyzeral mŕtvy a pochovaný, no neskorý nárast im dal malú nádej na ďalšiu zázračnú automatickú kvalifikáciu.

Nádeje sa určite rozplynuli, keď ich v septembri porazilo Luxembursko, no odvtedy získali sedem bodov z deviatich možných, čo znamená, že je to stále matematicky možné.

Vek HariteMuži mali minulý mesiac viac šťastia v reverznej baráži s Luxemburskom, keď ich súperi minuli jasný otvorený gól, aby vyhrali zápas z posledného dychu, keď vylúčili brankára Islandu. Alex Runnerson 1-1 do rohu.

To by mohlo naznačovať, že osud bol na ich strane, ale preč do Portugalska, aj keď v Reykjavíku meškali 89 minút, záver bol príliš hrozivý. Cristiano Ronaldo Predchádzajúci víťaz v skupine.

Kvalifikačný formulár majstrovstiev Slovenska:

Kvalifikačný formulár majstrovstiev Európy Islandu:

INZERCIA – OBSAH NIŽŠIE:


Skupinové správy

Tréner Slovenska Francesco Calzona reaguje 11. septembra 2023© Reuters

Slovensko povzbudil návrat krídelníka Sparty Praha Lucas HaraslinOktóbrové internacionály vynechal pre zranenie.

Matúš Pero A Adam Šrelák Neúčasť Slováka pre zranenie bola pozoruhodná, ale to dalo 17-ročnému hráčovi šancu. Leo Sauer Prichádza po tom, čo mladík Feyenoord skóroval pri svojom profesionálnom debute začiatkom tejto sezóny.

Róbert Poseník Boavista je stále vo forme, no bojuje o štartové miesto s Nameom Róbert Palivka.

Staršie pravé krídlo Peter Becaric Ak sa v tejto prestávke predstaví na dvoch medzinárodných zápasoch za Slovensko, dosiahne 125 zápasov.

dánske dvojičky Gylfi Sigurdsson A Michael Anderson Obaja sú mimo zostavy Islandu pre zranenie Andriy Gudjohnson A Michael Egil Elertson Ich výmena.

READ  Dcéra legendárneho Alaina Delona stojí za hriech: Aha, skutočne sa jej to podarilo!

Sigurdsson sa prvýkrát predstavil na Islande minulý mesiac, keď dvakrát skóroval proti Lichtenštajnsku, minulý víkend však vynechal súboj Lingbyho s Vejle a bol tu vylúčený.

Ochranka Hortur Magnusson Rana je vonku, ale je tam miesto Christian HlinsonBol odmenený ďalším povolaním po tom, čo bol jednou z mála jasných iskier Ajaxu v tejto sezóne, najmä keď strelil dva góly pri prehre s Utrechtom.

Slovenská pravdepodobná základná zostava:
Dúbravka; Pekaric, Wavro, Škriniar, Hanko; Duda, Lobotka, Kuka; Schranz, Poseník, Haraslin

Island možná štartovacia zostava:
Runarsson; Campstead, Paulson, Ingason, Finson; Willumson, Trustson, Haraldson; Gudmundsson, Oscarsson, A Sigurdsson


SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Slovensko 2:0 Island

Júnová výhra Slovenska 2:1 bola prvým súťažným stretnutím krajín a opäť na domácej pôde sa očakáva ďalší výsledok, ktorý im zabezpečí postup do finále.

Island vyhral v roku 2008 priateľský zápas proti svojim nádejným súperom, ale s pevne stanovenými kurzami na nich by sa ich nádeje na automatický postup mohli skončiť.

Pre analýzu údajov najpravdepodobnejších výsledkov, skóre a ďalších informácií pre tento zápas kliknite sem.


Poznámka vyššie

Naši odborní tipéri partneri Sporida.com V tomto zápase sa očakáva viac ako 1,5 gólu. Kliknite tu Zistite, čo ešte predpovedajú pre túto hru a ich osvedčené futbalové tipy.Nad 1,5: Údaje


id:529016:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect14418:

Ukážky e-mailom

Pre získanie kliknite sem Herný krtkoDenný e-mail s ukážkami a predpovedami pre každú hlavnú hru!


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close