Technológie

Uznávaný remake System Shock od Nightdive zamieri na konzoly v máji

Remake uznávaného sci-fi hororu System Shock od vývojára Nativ Studio – po úspešnom vydaní na PC minulý rok – sa 21. mája dostáva na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One.

System Shock Remake, vďaka ktorému bol jeho príchod v roku 2023 veľmi medializovaný, priniesol pohlcujúcu simuláciu z roku 1994 od spoločnosti Looking Glass Technologies – ktorá vás videla bojovať so zlomyseľnou AI na palube stanice Citadel hlboko vo vesmíre – úhľadnou premenou. .

„Nighttime neprijala v tomto remaku prístup Capcom alebo Square Enix; skutočne nerobili kompromisy v úlohe aktualizácie originálu,“ napísal prispievateľ Eurogameru Khan Serin vo svojej minuloročnej štvorhviezdičkovej recenzii. „Ale v konečnom dôsledku System Shock Remake verne obnovuje klasiku, zachováva si veľa zo svojho šarmu, pretvára všetko s hororovým sklonom a vďaka tomu je hrateľná pre každého.“


Remake systémového šoku na oznamovacej upútavke konzoly | Native Studios

Trailer k dátumu vydania konzoly System Shock.

John Linman z Digital Foundry bol tiež ohromený a nazval snahu Nightdive „najvyššou poctou a niečím, čo by teraz mal hrať každý fanúšik“.

Hráči konzoly môžu konečne vidieť, o čom je ten rozruch, keď 21. mája príde remake System Shock od Nightdive na PlayStation a Xbox. Native sľubuje HD vizuál (bežiaci v 4K pri 60 snímkach za sekundu na PS5 a Xbox Series X/S), prepracované rozhranie a úplne nové zvuky a hudbu, ako je vidieť vo verzii pre PC. Dodáva sa s prepracovanými ovládacími prvkami pre gamepady a ďalšími vylepšeniami pre konzoly, vrátane upraveného konca, ktorý „vylepšuje finálnu konfrontáciu s SHODAN“ a voliteľnej ženskej hackerskej protagonistky.

písanie na Stránka System Shock Remake KickstarterNative potvrdil podporovateľom, že PC verzia dostane opravu 1.2 – ktorá obsahuje funkcie, ako je ďalšia ženská protagonistka – niekedy „v budúcnosti“.

READ  Starlink: Prenosová rýchlosť je údajne vyššia ako 95% poskytovateľov internetu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close