Technológie

Track-to-Track na Steame TechValve hovorí, že vo februári sa program „Tech Verified“ rozbieha

Dá sa zverejniť Parná základňa ventilu Bude sa to tlačiť znova a znova? Očakáva sa prenosné herné PC Už to raz meškalo, A nedostatok čipov je ešte jedna vec, takže môže dátum vydania opäť skĺznuť? Našťastie sa to nezdá. Ventil je dodávaný Aktualizácia stavu parnej paluby začiatkom roka 2022, A jednotky podľa nich dostanú koncom februára.

Šťastný nový rok! Tím sa vráti z dovolenky a vystrelí všetky valce – dnes sme pre vás pripravili niekoľko aktualizácií. V prvom rade sme na dobrej ceste poslať parnú palubu včas. Napriek globálnym epidémiám, problémom s distribúciou a prepravou sa zdá, že tieto by mohli začať byť dostupné do konca februára.

Samozrejme, že nie každému bude jednotka odoslaná vo februári, pretože bude vydaná podľa poradia príchodu. Ak zabudnete, môžete Skontrolujte, kedy je vaša jednotka k dispozícii tu. Medzitým Valve aktualizuje svoj program overovania parnej paluby (Portal 2 je prvou hrou, ktorá oficiálne získala označenie „Tech Verified“.) Odoslaním testovacích súprav vývojárom …

Výdrž batérie parnej dosky je 2,5 hodiny; Reštart strednej kamery funguje

Paralelne prebiehajú práce a testovanie pre SteamTech overený projekt. Môžete rýchlo vidieť stav overenia balíčka pre vznikajúce hry Steam. Kontrolujeme štyri hlavné typy: vstupný, neprerušovaný, displej a systémová podpora. Na získanie krásneho zeleného overeného šeku je tiež dôležité dať vývojárom možnosť otestovať svoje hry, preto dodávame súpravy vývojárov s veľkosťou. Schvaľovali sme ďalšie súpravy pre vývojárov, ktorých stovky boli odoslané za posledný mesiac (a naďalej schvaľujeme a odosielame).

Zdá sa, že para ide na palubu plnou rýchlosťou! Čakáte, že tento rok niekto dostane ruku?

READ  A to až tak, že zákazníkom bolo povedané, aby vytiahli „All Night“ a Cam PS5 Restock bol premočený

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close