Technológie

V databáze Epic Games Store sú uvedené desiatky pripravovaných PC hier, vrátane Duroga

Bola spustená nová, neoficiálna online databáza zoznamov hier z obchodu Epic Games Store a obsahuje niekoľko neohlásených projektov PC hier.

EPICTPRovnako ako v prípade SteamDB je teraz offline – potom, čo si Epic Games uvedomili, že údaje o jeho súkromnom obchode sa skúmajú.

„Dnes večer sme vydali aktualizáciu, takže nástroje tretích strán už nebudú môcť publikovať žiadne nové produktové tituly z katalógu Epic Games Store,“ povedal hovorca Epic Games pre Eurogamer.

Spravodajské vysielanie: Pre Xbox by to mohlo byť všetko na konci roka?Sledujte na YouTube

Mnohé z nájdených hier sú uvedené pod kódovými názvami, aj keď niektoré nie. Saber Interactive mal napríklad listing pre projekt Turok (nie som si istý, či ide o novú hru alebo remaster).

Niektoré sa dajú ľahko identifikovať pod kódovými názvami. BioShock 4 je verejne známy minimálne od roku 2019 pod názvom „Parkside“. Bola uvedená ako jedna z niekoľkých hier vo vývoji vydavateľom 2K.

Niekoľko ďalších je uvedených pod neznámymi kódovými názvami – akokoľvek zvedaví používatelia internetu reddit a fanklub videohier Resetovať éru Niektorí veria, že objavili, čo by mohlo byť.

Prehrabávaním sa v súboroch Epic Store sa ukazuje, že projekt Sony Interactive Entertainment s kódovým označením „Utah“ je v skutočnosti PC port The Last of Us Part 2. (Pamätajte si na nedávne vyhlásenie, ktoré hovorilo, že hra je dokončená, ale čaká sa na príchod ďalšej televíznej sezóny The Last of Us od HBO.)

Najzaujímavejší je snáď projekt s kódovým označením „Shemla“ od Rockstar Games. Keďže veľkosť súboru je blízka veľkosti Red Dead Redemption 1 na PS4, špekuluje sa, že by to mohol byť dlho očakávaný legendárny PC port obľúbeného kovbojského westernu od Rockstaru.

Potom sú tu ďalšie kódové mená, ktoré je zábavné hľadať. Sega má momentálne vo vývoji projekty s kódovým označením „Porridge“, „Croquembouche“ a „CurlyWurly“. Ubisoft má nápady s tematikou jedla pre svoje kódové názvy vrátane „puffpastry“ a „profiterole“. Saber Interactive má „Chimichanga“. A Square Enix má „Buttercup“. Hmm… čas na obed.

READ  Recenzia Aston Martin One-77 | Najvyšší prevodový stupeň

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close