Technológie

V obchode Microsoft Store sa objavuje katalóg Xbox 20th Anniversary Beyond Good & Evil

Obrázok: cez Microsoft / Ubisoft

Po hodnotení ESRB začiatkom tohto roka Ubisoft 20. výročie Beyond Good & Evil je teraz k dispozícii v obchode Microsoft Store pre Xbox (Aktualizácia: Opäť bola odstránená!)

Bude optimalizovaná pre Xbox Series X|S a dostupná pre Xbox One. Okrem úplného popisu je v sekcii galéria zahrnutých aj niekoľko snímok obrazovky. Zatiaľ bez dátumu vydania ani ceny.

Tu je uvedený úplný popis až do 4K rozlíšenie, 60 snímok za sekundu A Inteligentné doručenie:

Vstúpte do fantastického sveta Hillis ako akčná reportérka Jade a preskúmajte záhadné útoky mimozemšťanov DomZ s farebnými postavami, ako je jej pestúnsky strýko Paige alebo hrdinský Double H. S grafikou, ovládacími prvkami a zvukom, úplne novými funkciami automatického ukladania a krížového ukladania. Užite si exkluzívne nové odmeny pri objavovaní planéty a objavte viac o Jadeinej minulosti v novej honbe za pokladom naprieč kopcami.

Otestujte si svoje schopnosti vďaka novému režimu Speedrun a vylepšeným úspechom a dozviete sa viac o vývoji a tajomstvách hry vo výročnej galérii! Jadeino dobrodružstvo, vyzbrojené jeho daï-jo a vernou kamerou, vám pomôže voľne objavovať hory, bojovať s veľkými i malými tvormi, prenikať do nebezpečných oblastí, riešiť zaujímavé hádanky, hrať návykové minihry, pretekať s najlepšími pilotmi vznášadiel a fotografovať. Úplný zážitok. Pripravte sa na ponorenie do eklektického mixu akčnej hry a napínavých emocionálnych scén!

Majte na pamäti, že Ubisoft hru ešte formálne neoznámil, ale môžeme očakávať, že ju uvidíme na budúci týždeň na výstave Game Awards. 7. december.

READ  Forza Horizon 5 prichádza s novým systémom Horizon Open Progression • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close