Veda

Vesmírna stanica, ktorá bude lietať na Tampe počas Super Bowl LV

Soichi Noguchi zdieľal tento pohľad na Tampu z vesmírnej stanice. Odpoveď je vpravo. Uprostred neho je medzinárodné letisko Tampa, hneď pod ním je štadión Raymond James.

Super Bowl LV v Tampe Bude sa konať estakáda tohto sveta.

Iste, vzdušné sily jeden posiela Nájdete vzácnu trifectu na štadióne Raymonda Jamesa Ako záver štátnej hymny. Neskôr však v hre zvýši réžia aj medzinárodná vesmírna stanica.

USAF B-1, B-2 a B-52 Museli nalietané 1 000 a viac„Rovnako ako na minulotýždňových skúškach. Vesmírna stanica medzitým ubehne 268 míľ, keď bude prechádzať cez Tampu rýchlosťou viac ako 17 000 mph.

NASA uvádza, že stanica sa objaví na severozápadnej oblohe o 19:15, čo je asi 45 minút po výkopu. Stanica bude vyzerať ako žiariaca hviezda, ktorá sa bude pohybovať od severozápadu na juhovýchod a bude na oblohe dosahovať asi 57 stupňov – nie dve tretiny cesty nad horizontom.

Celý pas bude trvať asi sedem minút.

Čas je samozrejme „super“ náhoda, ktorá je výsledkom orbitálnej mechaniky. Vesmírna stanica často letí nad Floridu, pretože obieha okolo Zeme raz za 90 minút.

Sedem astronautov a astronautov na palube stanice by malo byť schopní vidieť z vesmíru jasne osvetlený štadión, najmä pomocou dlhého objektívu, ktorý často používajú na fotografovanie pozemských pozemkov.

Japonský astronaut Soichi Noguchi, keď si prehliadal scénu Používateľ tweetoval zo stanice fotografiu Tamty v piatok.

READ  Covid môže spôsobiť stratu kostnej hmoty, vyššie riziko zlomenín: štúdia

V roku 2016 astronaut Scott Kelly odfotil Leviho štadión v San Franciscu – rovnako ako Broncos porazili Panthers v Super Bowl 50 – počas ich ročníka vo vesmíre.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close