Zábava

VIDEO Hviezda novej série v Jojke: Pred 9 rokmi účinkovala v Talente … Slávik sa smial!

Dnes večer bude Jojka vysielať ďalšiu časť českého seriálu Slunečná. Hlavnú postavu v ňom hrá 27-ročná herečka a speváčka Eva Burešová. V našej krajine to nie je veľmi známe, ale je to úspech v našich západných susedoch. Pred dvoma rokmi napríklad hrala v českom ekvivalente Your Face Sounds Conscious, kde umiestnila striebornú medailu.

Eva Burešová hrá v novej sérii jojkárov s názvom Slunečná.

Zdroj: FTV Prima

Stále ju však mohli poznať iba Slováci. Pred deviatimi rokmi sa objavila v jojkárskej show Česká republika Slovensko má talent. A okamžite si vyslúžila výsmech poroty Jara Slávika. Keď odpovedala, že spievala od detstva, popravca neušetril poznámku: „Dobre, a odkedy to začalo počuť? Kedy ľudia prestali zatvárať pred vami v iných izbách?“

V tom čase iba 17-ročná Eva odpovedala, že ju nikto nikdy nezatvoril. Úvodný rozhovor pred predstavením ukončil Martin Dejdar, ktorý ocenil jej šaty leoparda. A Slavik to musel znova kopnúť. „Čo sa ti na nich páči?“ Stačilo však, aby Burešová vydala iba pár tónov a zavrela ústa škádlivej porote.

VIDEO Hviezda novej série

Zdroj: TV JOJ

Spievala pieseň Počúvajte Beyoncé a dala také vystúpenie, že si vyslúžila ovácie v stoji … A nakoniec sa sám Slavik ospravedlnil za jeho slová. „Eve, tvoj hlas môže byť oblečený do všetkého, leopardské šaty na teba skutočne pristanú. Si najlepší mladý spevák tejto súťaže za posledné dva roky. Podľa môjho názoru si najlepším mladým spevákom akejkoľvek súťaže spevu talentov v posledných 15 rokov v Českej republike a na Slovensku. Ďakujeme, že ste prišli, “ oznámil Slavik.

Burešová už nedokázala skrývať svoje emócie. A nakoniec ospravedlnenie samotné prišlo: „Ospravedlňujem sa za moje grobiánske správanie. Moji blízki ma už poznajú, na to si zvykneš!“ Bol to projekt Česká republika Slovensko má talent, ktorý začal kariéru mladého Čecha. A odvtedy dostal jednu ponuku za druhou. Pozrite sa na uvedený okamih z talentovej show!

READ  Predstavujeme vám Archieho Ryana: jedného z najsľubnejších mladých etapových pretekárov v Írsku

Pamätáte sa na Evu Burešovú z Talentu?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close