Zábava

VIDEO Jasmina Alagič prežila v spoločnosti: Chcela zastrašiť Rytmusa, skončilo to TRAPAS!

Pri sledovaní videí, ktoré Jasmina Alagič pridáva do Instagramu, málokto by pravdepodobne hádal, že tento šialený kop je už zodpovednou matkou jej malého syna. Napriek tomu sa môže uvoľniť a je skutočne ochotná urobiť niečo pre zábavu. Varujeme vás, že nepije vôbec!

Nedávno chcela zastreliť manžela v jednej z bratislavských spoločností. Plán bol jasný – Rhythm sa niekde odrazil, a keďže Jasmina okamžite vyvodila záver, že ide do kúpeľne, rozhodla sa počkať pri dverách a vydesiť ho, keď odišiel. No …

Nevypustil sa. „Znova som sa pokúsil brilantne vydesiť môjho manžela, ale človek sa zmení … zmeny života,“ spomenul problém zlyhaného vtipu Alagic. „Napätie by sa mohlo znížiť, ale … Jediným prekvapením boli Milan a ja (Švingál, pozn. Redaktora) a samozrejme pán, ktorý vyšiel z pravých dverí, z ktorých som nejako vycítil, že môj muž, keďže je na nich pritiahnutý mužský obušok, ale prišiel od ostatných … “ opísala Jasminu.

Nakoniec rytmus nevyšiel z toalety, ale zo skladu alebo z kuchyne. Sabotáž pripravená pre moderátora tentoraz nevyšla. Až nabudúce nepochybujeme, že pre ňu to všetko vyjde sto percent. Jej manžel by mal byť opatrný!

VIDEO: Pozrite sa, ako Jasmine neprišla s plánom vystrašiť rytmus

Máte radi šialených ľudí?

READ  Predpoveď eura, čas začiatku, skupinové správy, umiestnenie, výsledky za 2 hodiny, najnovšie kurzy dnes

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close