šport

Video: Jude Bellingham urobil kontroverzné gesto na lavičke Slovenska na UEFA Euro 2024

Jude Bellingham Bol to hrdina Anglicko V epickom zápase osemfinále proti Slovensku UEFA Euro 2024. Práve keď sa zdalo všetko stratené pre tri levy, hviezda Real Madrid Skvelým kopom na bicykli poslal zápas do predĺženia (1:1).

Nakoniec druhý gól Garetha Southgatea im vyniesol vstupenku do štvrťfinále. Harry Kane. Niet však pochýb, že to bol práve Jude, kto zachránil Anglicko pred trápnou epizódou.

Teraz ďalšia výzva Švajčiarsko. Veľmi nebezpečný súper, ktorý vyradil obhajcov titulu, Taliansko. Trhový súboj v Düsseldorfe v sobotu 5. júla.

Video: Kontroverzné gesto Judea Bellinghama v zápase Anglicko vs Slovensko

ako Jude Bellingham Objavilo sa kontroverzné video hráča, ktoré sa po jeho veľkolepom góle okamžite stalo globálnou trendovou témou. Počas oslavy na ihrisku GelsenkirchenZdá sa, že Judd urobil obscénne gesto smerom k slovenskej lavičke.

Keď si však Bellingham uvedomil dopad radu, objasnil, čo sa stalo. Podľa hviezdy toto gesto neznamenalo pre súťažiacich žiadnu hanbu.

Toto je jeho posolstvo. „Vtipné gesto voči niektorým blízkym priateľom v hre. Nič iné ako rešpekt k tomu, ako dnes večer hral slovenský tím.

Miguel Ángel Fernández Castro je športový spisovateľ a analytik v Polavip US, ktorý sa špecializuje na NFL, MLB, NBA, vysokoškolský futbal, futbal, tenis a golf. S viac ako 15-ročnými skúsenosťami pracoval ako hlásateľ, komentátor a reportér v Grupo ACIR Radio v Mexiku, kde pokrýval významné svetové podujatia ako FIFA World Cup, Super Bowl, FIFA Confederations Cup, World Baseball Classic, Pan American Games. , PGA Tour a ATP Tour. Má bakalársky titul z medzinárodných vzťahov na Monterey Institute of Technology a Institute of Higher Education.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close