šport

Vrátane Holandsko vs Slovensko a Kriegspoor vs Molkan

Holandsko proti Slovensku v halovom zápase Davisovho pohára v Groningene. Bolí Holanďanov zranenie Botika van de Sandshulpa alebo je Tim van Rijthoven skutočne najlepšou voľbou pre dvojhru pod strechou? Ktorá krajina podľa vás postúpi?

Tipy na Davisov pohár: Holandsko vs

Tallon Creekspor vs Lucas Klein

tvárou v tvár: Creekspur 1:0

Koncom roka 2022 bude Lucas Klein priamočiarejším smoliarom. Slovák sa však tento rok ťažko rozbehne a ešte nezaznamenal víťazstvo. Hovoriaci Creekspoor medzitým zažije prvý titul na okruhu ATP v Pune a skvelý výkon na Australian Open (prehra v treťom kole s druhým Stefanosom Tsitsipasom).
Predpovede: Creekspur za 3

Tim Van Rijthoven vs Alex Molkan

tvárou v tvár: Molgan 2:0

Tim van Rijthoven vynechal kvalifikáciu Australian Open po tom, čo odstúpil s kŕčmi v chrbte. Nemáme veľa informácií o tom, ako hrajú kurty v Groningene, no určite bude chcieť rýchly povrch, ktorý mu umožní ťažiť zo svojho podania. Alex Molkan nebol v poslednej dobe vo forme (na Australian Open sa mu darilo) a tento vyzerá veľmi otvorene.
Predpoveď: Molkan v 3

Vložiť z Getty Images

Tim Van Rijthoven vs Lucas Klein

tvárou v tvár: Prvé stretnutie

S iba 22 bodmi na ochranu do mája sa Klein bude musieť dať rýchlo dokopy, pretože debut v top 100 je na spadnutie. Zaznamená tu prvé víťazstvo v sezóne? Tento zápas je veľmi vyrovnaný. Van Rijthoven na tráve a Van Rijthoven na iných povrchoch sú dvaja veľmi odlišní hráči, a to je obzvlášť zrejmé, ak si overíte, kde by bol v rebríčku bez bodov 's-Hertogenbosch.
Predpoveď: Vyčistite za 3

Tallon Creekspoor vs Alex Molgan

tvárou v tvár: Creekspur 3:0

Creekspur má dominantný náskok pred Molkanom, ale obe tieto výhry prišli na tráve. V ich jedinom halovom stretnutí ho však porazí. Vzhľadom na to, ako dobre hrá od začiatku sezóny, mám pocit, že tu môže do svojho životopisu pridať ďalšie víťazstvo nad Slovákom.
Predpoveď: Creekspur o 2

Hlavná fotka:
Vložiť z Getty Images

READ  Belinda Bencic plánuje rozdeliť svoj dar vo výške 10 000 dolárov do piatich útulkov pre psov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close