Zábava

Vtipné tituly pre chlapcov a selfie narodeninového chlapca

Emran Hashmi, ktorý začínal ako asistent réžie u „Rossa“, je v Bollywoode už 18 rokov a dnes má herec 42 rokov!

Herec, ktorý vyzerá rovnako krásne ako kedykoľvek predtým, sa stal známym vďaka hudobným hitom a intímnym scénam svojho filmu, či už to boli filmy „Jannat“, „Azhar“, „Dum Mile“ alebo „Once Upon a Time in Mumbai“, “ Série Humari Adoori Kahani a Murder.

Keďže sa na obrazovky majú dostať dva filmy „Mumbai Saga“ a „Sehre“, sú sociálne médiá Emrana Hashmiho plné propagačných videí a plagátov. Ale počas fázy zamykania zaujal svojich fanúšikov svojimi selfie a my sme stále sledovali jeho vtipné titulky, ktoré ukazujú novú stránku oslávenca. Tu je prehľad:

1. Tirbeg Alley:

Emron Hashmi sa objavil v čiernom zimnom outfite, keď na svoju cestu na Slovensko spomínal s trendom „tentokrát, minulý rok“. Kliknutím na seba na krásnom zasneženom pozadí chce oslávenec ísť do „sveta bez zákazov vychádzania, bez masky“. Dúfam, že 2021 splní jeho želanie!

2. Prejdite na miesto, ktoré vlastní:

S potešením byť späť v kinách po útoku na Indiu, Selpi od Emrana Hashmiho ukazuje na tvári „Sukun“. Ale ako herec vedel, že bude čeliť neúspechu, ktorému by čelil, keby v divadle nenosil masku, a tak napísal inteligentný, ale za to hodný titul: „Vráťte sa do tých čarovných tmavých miestností, ktoré sa nazývajú divadlá (niektorí z nás „Nenoste masky, aby ste sa opýtali, prečo škrabete, je to sociálna bublina.“ Je pozvaná, pozrite sa na to) #backtothetheatres“.

3. Humorný Hashmi:

Dlhé vlasy, vyrastené fúzy a cvočky ešte nikdy neboli také krásne. Emran Hashmi je zblízka selfie a sakra, všetci sme srdcom jeho rysov tváre. Napísal vtipný názov v hindčine a napísal, že omylom zverejnil selfie bez masky, že svet je infikovaný korónovým vírusom. Znie: „Páni! Maska Kaldi Se Bina Wala Selpi Lake Gaya “.

READ  Šokujúce video od Štefana Kožku: Chcel som to všetko ukončiť - divadlo - kultúra

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close