šport

Výsledky regionálnej skupiny Davisovho pohára

Tenis – Výsledky sobotňajšieho baráže regionálnej skupiny Davisovho pohára. Kým Rusko, Švédsko a Poľsko vedú 2:1, Slovensko a Rumunsko vyhrali 3:0 a postúpili do ďalšieho kola. Prvá skupina americkej zóny I
Barbados vedie nad Dominikánskou republikou 2:1 – Miesto: Národné tenisové centrum, St Michael's, BAR (Hard – Outdoor)

Victor Estrella Burgos (DOM) r.

Seann Williams (BAR) 61 61 61
Darian King (BAR) d. José Hernandez (DOM) 61 63 60
Darian King/Hayden Lewis (BAR) r. Victor Estrella Burgos/Jose Hernandez (DOM) 64 62 62
Darian King (BAR) vs. Victor Estrella Burgos (DOM)
Seann Williams (BAR) proti Jose Hernandez (DOM) Druhá skupina americkej zóny I
Kolumbia vedie nad Uruguajom 2:1 – Miesto: Carrasco Lawn Tennis Club, Montevideo, URU (antuka – vonku)

Alejandro Gonzalez (COL) r.

Pablo Cuevas (URU) 26 64 46 61 64
Santiago Giraldo (COL) r. Martin Cuevas (URU) 76(1) 36 63 63
Martin Cuevas/Pablo Cuevas (URU) r. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah (COL) 64 36 76 (1) 64
Pablo Cuevas (URU) vs. Santiago Giraldo (COL)
Martin Cuevas (URU) proti Alejandro Gonzalez (COL) Prvé kolo skupiny I. zóny Ázie/Oceánie
Kórea, Rep

Thajsko vedie 2:1 – Miesto: Národné centrum pre rozvoj tenisu, Nonthaburi, THA (Hard – Outdoor)
Lim Yong-kyu (KOR) r. Danai Udomsok (THA) 62 61 76 (2)
Chung Heon (KOR) r. Warid Zornbutnarck (THA) 60 75 63
Sanjay Rathivatana/Sonsat Rathivatana (THA) r.

Nam Ji Sung/Song Min-kyu (KOR) 64 36 57 76 (3) 64
Danai Udomsok (THA) vs. Chung Hyeon (KOR)
Warid Zornbutnarg (THA) proti Lim Yong-Kyu (KOR) Nový Zéland vedie Čínu, PR 2:1 – Miesto: ASB Tennis Arena, Auckland, NZL (Hard – Outdoor)
Wu D (CHN) d.

Jos Statham (NZL) 26 76 (5) 76 (7) 26 63
Michael Venus (NZL) r. Zhang Ze (CHN) 61 64 36 67 (3) 97
Marcus Daniel/Artem Sidak (NZL) vs. Li Zhe/Zhang Ze (Čína) 67(3) 67(4) 76(1) 63 62
Jos Statham (NZL) vs. Li Zhe (CHN)
Michael Venus (NZL) vs. Wu T (CHN) Prvé kolo skupiny I. zóny Európa/Afrika
Rusko vedie nad Dánskom 2:1 – Miesto: Športový komplex Gazprom Tobycha Yamburg, Novy Urengoy, RUS (Hard – Indoor)

Frederick Nielsen (DEN) r.

Evgeny Donskoy (RUS) 26 63 62 76 (5)
Andrej Kuznecov (RUS) r. Martin Pedersen (DEN) 61 64 75
Konstantin Kravčuk/Andrey Rublev (Rus.) r. Thomas Croman/Frederick Nielsen (Dánsko) 61 36 63 64
Andriy Kuznetsov (RUS) – Frederik Nielsen (DEN)
Evgeny Donskoy (RUS) vs. Martin Pedersen (DEN) Švédsko vedie nad Rakúskom 2:1 – Miesto: Idrottshuset Orebro, Orebro, SWE (Hard – Hala)
Elias Yemer (SWE) r.

Jürgen Melzer (Rak.) 64 63 36 26 63
Andreas Haider-Maurer (AUT) r. Christian Lindel (SWE) 63 64 62
Johan Branstrom/Robert Lindstedt (SWE) r. Jürgen Melzer/Alexander Baya (Rak.) 64 76 (8) 63
Elias Ymer (SWE) v. Andreas Haider-Maurer (Rak.)
Christian Lindell (SWE) proti Jurgen Melzer (AUT) Slovensko zdolalo Slovinsko 3:0 – Miesto: Národné tenisové centrum Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoor)
Martin Kližan (SVK) r.

READ  Iga Swidech valcuje olympijský debut

Greca Zemlja (SLO) 75 63 64
Norbert Kombos (SVK) r. Tom Gosever-Desman (SLO) 62 64 76 (3)
Martin Kližan/Igor Jelena (SVK) r. Tom Gosever-Desman/Greka Zemlja (SLO) 63 64 64
Martin Kližan (SVK) proti Blažovi Kavčičovi (SLO)
Norbert Kombos (SVK) proti Grega Zemlja (SLO) Rumunsko zvíťazilo nad Izraelom 3:0 – Miesto: Sala Transylvania, CPU, ROU (Hard – Indoor)
Adrian Ungur (Rusko) r.

Bar Tzuf Botzer (ISR) 75 63 60
Marius Goble (Rusko) r. Dudi Sela (ISR) 67(3) 76(3) 64 62
Florin Mergea/Horea Decau (Rum.) r. Bar Tzuf Botcher/Eden Leshem (ISR) 63 64 64
Adrian Ungur (Rusko) proti Dudi Sela (ISR)
Marius Kobil (ROU) vs. Bar Suf Botcher (ISR) Poľsko vedie nad Litvou 2:1 – Miesto: Orlan Arena, Block, POL (Hard – Indoor)
Ricardos Perangis (LTU) r.

Lukáš Kubot (POL) 62 64 63
Jerzy Janowicz (POL) r. Laurinas grigelis (LTU) 76(3) 63 64
Lukasz Kubot/Marcin Matkowski (POL) vs. Ricardas Berankis/Laurynas Grigelis (LTU) 64 64 76(1)
Jerzy Janovic (POL) vs. Ricardas Berankis (LTU)
Lukasz Kubot (POL) proti Laurynas Grigelis (LTU) Prvé kolo americkej zónovej skupiny II
Venezuela porazila Kostariku 3:0 – Miesto: Concha Osvaldo Merlin, Caracas, VEN (Hard – Outdoor)

David Souto (VEN) r.

Julian Saporio (CRC) 63 76 (4) 63
Ricardo Rodriguez (VEN) r. Ignacy Roca (CRC) 75 36 61 62
Luis David Martinez/Roberto Madin (VEN) r. Pablo Nunez/Alvaro Daniel Riveros (CRC) 62 61 62
Ricardo Rodriguez (VEN) vs. Julian Saporio (CRC)
David Souto (VEN) proti Ignaci Roca (CRC) El Salvador vedie nad Portorikom 2:1 – Miesto: Tenisový klub Palmas del Mar, Humacao, PUR (Hard – Outdoor)
Marcelo Arevalo (ESA) r.

Gabriel Flores Ruiz (PUR) 62 61 60
Alex Lombard (PUR) r. Rafa Orandez (ESA) 62 60 62
Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo (ESA) r. Alex Lombard/Gabriel Mantilla (PUR) 62 61 62
Alex Lombard (PUR) proti Marcelo Arevalo (ESA)
Gabriel Flores Ruiz (PUR) proti Rafa Orantes (ESA) Mexiko vedie nad Bolíviou 2:1 – Miesto: Conca Estadio Lorenzo Molina Casares, Merida, MEX (Hard – Outdoor)
Daniel Garza (MEX) r.

Federico Zeballos (BOL) 62 62 60
Hugo Delian (BOL) r. Tigre Hank (MEX) 76(2) 26 64 61
Daniel Garza/Santiago Gonzalez (MEX) r. Rodrigo Banzer/Federico Zeballos (BOL) 46 63 64 62
Daniel Garza (MEX) v. Hugo Dellien (BOL)
Tigre Hank (MEX) proti Federico Zballos (BOL) Čile porazilo Peru 3:0 – Miesto: Club Palestino, Santiago, CHI (antuka – vonku)
Christian Karin (CHI) r.

Tulio Beretta (PER) 46 67 (3) 61 76 (2) 108
Nicholas Jarry (CHI) r. Juan Pablo Verilas Patino-Zamudio (PER) 62 62 36 76 (3)
Gonzalo Lama/Hans Podlipnik-Castillo (CHI) r. Sergio Caldos/Juan Pablo Verilas Patino-Zamudio (PER) 64 36 64 75
Nicolas Zari (CHI) proti Duilio Beretta (PER)
Christian Garin (CHI) vs. Juan Pablo Verilas Patino-Zamudio (PER) Prvé kolo skupiny II Ázia/Oceánia
Čínsky Tchaj-pej porazil Libanon 3:0 – Miesto: Tenisové kurty Kaohsiung Yangming, Mesto Kaohsiung, DPE (ťažké – vonkajšie)

Lu Yen-Hsun (TPE) d.

Ibrahim Abu Sahine (LIP) 60 60 61
Hung Jui-chen (TPE) d. Karim Alaili (LIP) 60 61 61
Ho Chih-Jen/Wang Chih-Fu (TPE) d. Karim Alaili/Noor Nehme (LIB) 61 64 62
Lu Yen-Hsun (TPE) v. Karim Alayli (LIB)
Hung Jui-sen (TPE) v. Ibrahim Abo Sahine (LIB) Filipíny porazili Srí Lanku 3:0 – Miesto: Valle Verde Country Club, Pasig, PHI (antuka – hala)
Patrick-John Tierro (PHI) r.

Harshana Gothamanna (SRI) 57 36 64 60 63
Ruben Gonzalez (PHI) r. Sharmal Dissanayake (SRI) 63 62 61
Frances Casey Alcantara/Treat Huey (PHI) r. Sharmal Dissanayake/Dineshkandan Thangarajah (SRI) 36 63 62 64
Patrick-Joan Tierro (PHI) v. Sharmal Dissanayake (SRI)
Ruben Gonzales (PHI) vs. Harshana Gothamanna (SRI) Indonézia porazila Irán 3:0 – Miesto: Tenisový kurt Bukit Asam, Palembang, INA (Hard – Outdoor)
Christopher Rungat (INA) r.

Shaheen Khalidhan (IRI) 62 61 60
Sunu-Vahyu Trijati (INA) r. Anosha Shakoli (IRI) 63 61 60
Christopher Rungat/David Agung Susanto (INA) r. Amirwala Madanji/Anosha Shakoli (IRI) 60 64 61
Christopher Rungat (INA) vs. Anusha Shakoli (IRI)
Sunu-Wahyu Trijati (INA) vs. Shaheen Khaledan (IRI) Pakistan vedie nad Kuvajtom 2:1 – Miesto: Tenisový zväz Srí Lanky, Colombo, SRI (antuka – vonku)
Aizam Qureshi (PAK) d.

Nasser Al Obaidli (KUW) 61 60 62
Mohammad Ghareeb (KUW) r. Aqeel Khan (PAK) 64 61 61
Aqeel Khan/Aisam Qureshi (PAK) d. Hassan Al Moussa/Mohammed Ghareeb (KUW) 63 36 63 61
Aizam Qureshi (PAK) vs Mohammad Ghareeb (KUW)
Akhil Khan (PAK) proti Naser Al Obaidly (KUW) Prvé kolo II. skupiny zóny Európa/Afrika
Juhoafrická republika vedie nad Tureckom 2:1 – miesto: tenisový komplex Mersin, Mersin, Tur (hard – hala)

Fritz Vollmarens (RSA) r.

Sem Ilkel (TUR) 61 64 67 (5) 61
Marcel Ilhan (TUR) r. Tucker Vorster (RSA) 64 63 75
Raven Klassen/Ruan Roelofs (RSA) r. Marcel Ilhan/Sem Ilkel (TUR) 63 62 67 (5) 46 63
Marcel Ilhan (TUR) vs. Fritz Wolmarans (RSA)
Sem Ilkel (TUR) v. Tucker Vorster (RSA) Bielorusko porazilo Írsko 3:0 – Miesto: Castleknock Tennis Club, Dublin, IRL (Hard – Indoor)
Dzmitry Zhyrmont (BLR) r.

Sam Barry (Írsko) 64 67 (3) 76 (4) 62
Egor Gerasimov (BLR) r. Daniel Clancy (Írsko) 62 63 63
Sierhei Bedov/Alexander Bury (PLR) r. James Cluskey/David O'Hare (Írsko) 76(7) 57 63 64
Sam Barry (Írsko) vs. Egor Gerasimov (PLR)
Daniel Clancy (Írsko) v. Dzmitry Zhyrmont (BLR) Portugalsko porazilo Maroko 3:0 – Miesto: Centro Deportivo do Zamor, Cruz Quebrada, PORT (Hard – Indoor)
Joa Sosa (POR) r.

READ  Reuters Sports News Summary | Hry-hry

Yassin Membarek (MAR) 60 60 62
Ruy Machado (POR) vs. Lamine Ouahab (MAR) 62 64 64
Frederico Ferreira Silva/Joao Sousa (POR) r. Lamin Owahab/Younes Rachidi (MAR) 76(6) 60 61
Joa Sosa (POR) proti Lamine Ouahab (MAR)
Rui Machado (POR) vs. Yassin Metabarek (MAR) Fínsko vedie nad Monakom 2:1 – Miesto: Vidiecky klub Monte Carlo, Roquebrune-Cap-Martin, Po (antuka – vonku)
Jarkko Nieminen (Fín.) r.

Romain Arnioto (MON) 61 64 63
Benjamin Balleret (MON) r. Micke Kontinen (Fín.) 62 26 62 64
Henri Kontinen/Jarkko Nieminen (Fín.) r. Romain Arnioteau/Benjamin Balleret (MON) 76(2) 67(4) 67(1) 64 75
Benjamin Balleret (MON) vs. Jarkko Nieminen (Fín.)
Romain Arnioto (MON) vs. Micke Kontinen (Fín.) Bosna/Hercegovina porazila Zimbabwe 3:0 – Miesto: Športový klub Harare, Harare, Gym (hard – Outdoor)
Mirza Basic (BIH) r.

Taganyi Karanganga (ZIM) 63 63 76 (6)
Damir Zumhur (BIH) r. Benjamin Locke (ZIM) 63 76 (1) 63
Mirza Basic/Tomislav Brgic (BIH) r. Wayne Black/Mark Finn (ZIM) 63 36 63 64
Taganyi Karanganga (ZIM) v. Damir Dzumhur (BIH)
Benjamin Locke (ZIM) v. Mirza Basic (BIH) Maďarsko vedie nad Moldavskom 2:1 – Miesto: Gior Varosi Egitemi Cisarnog, Gior, Hun (Hard – Hala)
Radu Albat (MTA) r.

Gabor Porzos (HUN) 63 62 75
Marten Fusovics (HUN) r. Andrej Ciumac (MDA) 60 62 63
Marton Fucsovics/Levente Godry (HUN) r. Radu Albat/Andre Ciumak (MTA) 76(4) 36 46 76(6) 86
Marton Fucsovics (HUN) proti Radu Albot (MDA)
Gabor Porzos (HUN) proti Andrei Ciumac (MDA) Luxembursko vedie nad MADAGSCAR 2:1 – Miesto: Centre National de Tennis, Esch-sur-Alzette, LUX (Hard – Indoor)
Gilles Müller (Lucks) r.

Jacob Rasolandrazana (MAD) 60 63 62
Antso rachodondramanga (MAD) d. Ugo Nastasi (LUX) 67(2) 64 62 1-1 vst. (vyvrtnutý pravý členok)
Gilles Muller/Mike Sheetweiler (Lux) r. Tony Rajabelina/Antzo Rakotondramanga (MAD) 64 67(4) 64 62
Gilles Müller (LUX) vs. Antso Rakotondramanga (MAD)
Ugo Nastasi (LUX) vs. Jacob Rasolandrazana (MAD) Bulharsko vedie nad Lotyšskom 2:1 – Denisa Centers Leeloop, Jurmala, LAD (ťažko – hala)
Martins Podzus (LAT) r.

Alexander Lazov (BUL) 63 75 75
Dimitar Kuzmanov (BUL) r. Janice Botzesová (LAT) 64 36 63 16 1210
Dihomir Grostanov/Iľja Kušev (BUL) r. Janice Botzes/Martins Botzes (LAT) 36 26 64 75 61
Martins Potzes (LAT) vs. Dimitar Kuzmanov (BUL)
Janis Botzes (LAT) vs. Alexandar Lazov (BUL)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close