Technológie

Vývoj AirPods Max sa začal v roku 2016

AirPods Max sú realitou po štyroch rokoch vývoja

Prvé správy o slúchadlách do uší sa začali objavovať začiatkom roku 2018. Aj keď v tom čase čakali úniky skôr, vo finále sme ho videli až teraz. Technologický gigant pracuje na AirPods Max už viac ako 4 roky, čo naznačuje posledný tweet bývalého inžiniera Cupertina.

Dinesh Dave zverejnil informácie, kde to tvrdí AirPods Max bol posledným produktom pod vývojom, ktorý osobne podpísal. Okrem toho poznamenal, že to bolo asi pred štyrmi rokmi, čo je naozaj dlhá doba.

Pravdepodobne po upozornení samotným Apple odstránil svoj pôvodný príspevok, ale Vývojár liniek Ryan Jones urobil niekoľko snímok obrazovky.

Aj keď by sa dalo povedať, že AirPods Max sú úplne novým nápadom a zariadením, v skutočnosti s nimi Apple rátal v čase, keď odstránil 3,5 mm jack z iPhone 7 a predstavil prvú generáciu AirPods. Po troch rokoch sme sa dočkali inovovanej verzie a AirPods Pro a dnes tu máme top ponuku s over-ear dizajnom.

Ak vás tento produkt zaujal, môžete si ho predobjednať ešte dnes u autorizovaného predajcu m: zóna. Do predaja sa dostane 15. septembra, Apple však na svojom webe uvádza, že väčšina modelov bude k dispozícii do januára 2021.

Zaujímavosťou na konci je skutočnosť, že Mark Gurman (presnosť 89,1%) potvrdil prácu na dvoch modeloch slúchadiel do uší, jeden bol luxusnejší a druhý cenovo dostupnejší (športový).

To, čo sme videli 8. decembra, bola pravdepodobne drahšia verzia. Stále teda môže platiť, že vás Apple prekvapí lacnejšími AirPods Max (alebo AirPods Sport?). Nechajme sa prekvapiť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close