Technológie

Vyzerá to, že na Xbox Game Boss • Eurogamer.net prichádza dosah

„Som v tejto situácii neusporiadaný?“

Xbox Teasing Outdiders môže prísť k svojej predplatiteľskej službe Xbox Game Pass.

Oficiálne kanály sociálnych médií pre Xbox Game Pass sa nikdy neboja upustiť Drzé tipy a podpichovanie v krmiveA najnovšie naznačuje, že nadchádzajúce kooperačné RPG hry Square Enix je možné hrať zadarmo ako súčasť jej knižnice predplatných hier.

Keď prestane potvrdzovať uštipačné správy, zdieľa obrazovku s falošným e-mailom od „Melissa McCambe“ so otázkou: „Všimol si niekto ďalší v diaľke záhadný signál?“

Pomyselné megamefy „Som v tejto situácii neusporiadaný?“ Po odhalení, že obe správy ďalej stimulujú špekulácie fanúšikov, že People Can Flies je nastávajúca strieľačka z pohľadu tretej osoby (vďaka, Reddit).

Tento obsah je hostený na externej platforme a bude sa zobrazovať, iba ak sú zacielené súbory cookie. Prosím, povoľte prezeranie cookies.

Aj keď sa neskôr ukázalo, že ukážka je pravdivá, nič nenasvedčuje tomu, kedy bude hra k dispozícii pre podskupiny Xbox Game Boss, ale je predmetom škádlenia. Teraz Predtým, ako začnete s podrobnými informáciami, nie je to skoro potom.

People Can Fly bol nedávno nútený ustúpiť Zmeňte ukážku Adiders V reakcii na sťažnosti na skoršiu zmenu zameranú na ťažké poľnohospodárstvo. Vývojár vydal aktualizáciu na strane servera, ktorá umožňuje Kosovi po klepnutí na predtým populárne položky opäť zrušiť mýty o boss bossov.

„Na základe počúvania najrozumnejšej sociálnej spätnej väzby pomáhame šéfovi šéfovi opäť búrať mýty, pretože tým odmeníme behy šéfa,“ tweetoval vtedy.

READ  Náhodné: Nintendo Duck Bowser predstavuje svojim rodičom Mario Kart 8 v Switchi

Ako včera oznámil Wes, Niekto hral očarujúce Outreach Demo zatiaľ 254 hodín.

Demo, ktoré prevádzkujú viac ako dva milióny ľudí, bolo zverejnené 25. februára, čo znamená, že hráč dosiahol 254 hodín za pouhých 15 dní – v priemere 17 hodín denne.

Pozri sa na ten náš Demonštračné príspevky mimo Zistite, čo si o hre zatiaľ myslíme.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close