Zábava

Z nevinného dievčaťa sa stala silikónová modelka. Prečo si Pamela Anderson zvolila plastickú chirurgiu?

Ruku na srdce – keď sa povie meno ikonickej herečky Pamely Anderson, každá z nás si ako prvá predstaví blonďavú krásku, ktorá sa pýši svojim bujným dekoltom. Dá sa povedať, že na tom založila svoju kariéru, aj keď nie je pochýb o tom, že si po zvyšok svojho života vytvorila obraz naivnej a trochu zložitej ženy.

Pamela Anderson sa narodila v Kanade, a hoci svojich rodičov označuje za milujúcich a vďačných za nich, pravdou je, že jej detstvo nebolo rozprávkové. Len pred pár rokmi pre magazín Playboy prezradila, že prežívala veľmi ťažké obdobia. Keďže jej otec bol alkoholik a jej mama musela mať dve zamestnania, aby uživila rodinu, malú blondínku museli strážiť opatrovateľky. Bol to jeden z nich, v čase, keď mala malá Pamela iba sedem rokov, sexuálne zneužívané. Podľa jej slov to trvalo celé štyri roky, a aj keď vôbec netušila, čo sa v tom veku deje, vedela, že to nie je dobré.

Život ju však naďalej skúšal. Keď mala 12 rokov, prišlo ďalšie znásilnenie, tentoraz od bratovej kamarátky. O niekoľko rokov neskôr sa podobný scenár zopakoval. Tentoraz však za ohavným činom stál jej vlastný priateľ a priatelia. „Povedal mi, že by bolo zábavné znásilniť ma, spolu s mojimi šiestimi priateľmi. Potom som mal skutočný problém dôverovať ľuďom, chcel som len zmiznúť zo sveta,“ ďalej prezradila v rozhovore pre časopis s tým, že sa nikomu nezdôverila so strašným zážitkom. Nechcela obťažovať svojich rodičov, ktorí už bez toho mali dosť vlastných problémov. Celú bolesť niesla celé roky sama.

Čítať: Emily Ratajkowski prekvapuje: Obvinila fotografku z obťažovania, na sociálnych sieťach sa však prezentuje nahotou

Vplyv osudu

Pamela našla v športe záľubu a zároveň únik z reality. Počas strednej školy sa aktívne venovala volejbalu. Tento šport ju natoľko fascinoval, že sa presťahovala do Vancouveru, aby sa stala inštruktorkou fitnes. Niet pochýb o tom, že ona sama neustále pracovala na svojom tele a udržiavala sa v najlepšej možnej forme. Možno práve to jej pomohlo viesť kariéru, ktorá jej zmenila život. Po tom, čo išla na futbalový zápas v tričku známej spoločnosti, si ju všimol fotograf, ktorý ho vzal. Fotografia sa dostala k spoločnosti, ktorá si ju zvolila za tvár svojich výrobkov. Netrvalo dlho a Pamela si uvedomila, že fotografia jej prinesie oveľa viac ako tvrdá práca … a tak skúsila konkurz do časopisu Playboy, kde si ju vybrali.

O pár týždňov sa rozhodla presťahovať do Anjelistať sa slávnym. V tom čase posielala svojmu vtedajšiemu priateľovi listy, ktoré boli zverejnené. V nich popisuje, že štart rakety v Hollywoode neprišiel zadarmo. „Prosím, prosím, napíš mi, zavolaj mi … som tu tak sám. Je veľmi ťažké zahájiť kariéru, nikto ti neverí a každý má nejaký skrytý úmysel. Chcú s tebou iba spať, ‚ „ popísala vtedajšiu situáciu svojmu kanadskému priateľovi. „Zajtra mi držte palce. Musím stretnúť muža z davu,“ prezradila dnes úspešná herečka.

Nenechajte si ujsť: Zašla ďaleko? Ultratenká premena Adele je úchvatná, ale zároveň trochu desivá

Plastická chirurgia ako pomôcka

Nakoniec sa Pamela rozhodla pre výraznú zmenu – vlasy si nechala zafarbiť na peroxidovú blond a podstúpila plastickú operáciu. Hruď, ktorá mala v tom čase už veľkosť C, mala zväčšenú na 34D. V tom čase mala iba 23 rokov, ale jej vízia bola jasná – preraziť vo svete šoubiznisu. Pri tejto veľkosti pŕs však nezostala, práve naopak – nechala si ich opäť neprirodzene zväčšiť. Niet divu, že sa znovu objavila na titulke slávneho pánskeho časopisu. Tentoraz však dostala meno Dievča mesiaca a jej postava si okamžite získala záujem mužov z celého sveta. Dokonca až do tej miery, že sa v časopise objavovala v pravidelných intervaloch. Dnes, 30 rokov po prvom objavení sa v časopise, mala toľko erotických titulkov ako ktorákoľvek iná modelka pred sebou.

Jej cieľom však bolo hviezdiť ďalej filmové plátno. Po účinkovaní v seriáli ABC sa Pamele podarilo získať rolu, ktorá bola pre ňu ako stvorená – sexi plavčíka vo vystrihnutých červených plavkách, ktorej vedľajšou prácou bolo bezpochyby zamotať hlavy mužom. Aj keď dosiahla to, čo chcela, nikdy sa z nej nestala uznávaná herečka – producenti samozrejme odmietli dať do vážnejších filmov peroxidový model s neprirodzeným hrudníkom.

READ  Kriminálne fotografie Irwina Welsha v Edinburghu a Glasgowe

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close