Hlavné správy

Zdá sa, že fašistická strana na Slovensku je na ústupe

Je tu zobrazený nedávno zvolený slovenský poslanec Milan Masurek, člen fašistickej strany ĽSNS, ktorý v júni 2015 na ulici v Bratislave slovne napadol arabskú rodinu vrátane detí. (Foto: youtube.com)

Milan Masurek, Milan Uhrak a Ontraj Eureka opúšťajú fašistickú stranícku skupinu na Slovensku SNS-Kotleba („Ľudová strana je naše Slovensko-Kotleba“, pretože šéf strany Marion Kotleba ju použil na zmenu spôsobu riadenia zákonov strany, takže sa teraz riadi „politikou vodcu“ a vylepšuje svoju vlastnú pri odstraňovaní právomocí. “Marion Kotleba zaviedla sám ako vodca ĽSNS. Nikto nikdy nebude odvolaný, aj keby sa dostal za mreže, “uviedol novinár Tome Kaise.

Vedúci, dokonca aj z väzenia

Čo sa tu deje? Prečo sa to stalo?

Slovenský denník Aktuality.sk V októbri 2020 Špeciálny trestný súd v Pesinku odsúdil Kotlebu a za podnecovanie k neonacizmu ho odsúdil na štyri roky a štyri mesiace väzenia, rozsudok zatiaľ nenadobudol účinnosť. „Líder NSNS„Kto vniesol do názvu strany svoje vlastné meno, pripravuje sa na možnosť, že mu po vynesení rozsudku Najvyššieho súdu bude nevyhnutne hroziť niekoľko rokov väzenia. Upravil zákony strany tak, aby znemožnil členstvo v zákonodarnom zbore ako najvyššom rozhodovacom orgáne, čím výrazne zvýšil svoju vlastnú moc spôsobom, ktorý je prakticky nezvratný, a ustanovil nový post výkonného viceprezidenta, “informuje Daily.

„Z praktického hľadiska preto predstavenstvo stratilo význam a úplne sa zmenilo Pro formulár Orgán uviedol: „Masurek na internete zverejnil, že si nepraje, aby ktokoľvek o návrhu takýchto zmien diskutoval, a neumožnil mu, aby k nim vyjadril svoj názor alebo aby ovplyvnil ich obsah.

„Neviem vysvetliť, prečo nám toto tajomstvo tajili a prečo nám klamali týmto spôsobom … keďže sa vždy vyjadrujem proti diktátorským praktikám. [Slovak Prime Minister] Igor Matovič, tak teraz nemôžem byť ticho. To by bolo pokrytecké, “zverejnil Masurek.

READ  Výsledky volieb v USA: Čakajú USA na nepokoje? Odpovedáme na otázky

Masurek vyhlásil, že už nebude hľadať post vo výbore strany a že jeho práca pod jej vedením skončila. Povedal však, že v strane bude pokračovať ako radový člen, uviedol europoslanec. Uhrook a M.P. Heuréka vydala aj tieto vyhlásenia.

Politické špeciality

Kotleba je vinný z toho, že verejne vydal šeky v hodnote 14 1488 v role župana Ponskobystrického kraja a v role predsedu ĽSNS-Godleba. Podrobnosti 14 a 88 sú novým nacistickým kódexom (výber konkrétnej sumy), viď naše správy ). Podľa Masureka nedávno prišiel o miesto v Národnom zhromaždení, pretože bol počas rozhlasového rozhovoru obvinený z urážky rímskeho ľudu a zovšeobecnenia, že všetci moslimovia sú teroristi.

Prvý poslanec, ktorý po odsúdení za trestný čin stratil volenú funkciu na Slovensku. V júni 2015 verejne zaútočil na arabskú rodinu a ich deti (pozri tu).

Poslanec Podľa Rica je to neonacistická skupina „biela opozícia“ (Biely odpor). Jeho riadky požadujú trest pre „zradcov rasy“, telesné tresty pre homosexuálov a oslavy. Ian Stuart, Slávny hrdina popieračov holokaustu a neonacistov.

Zatiaľ čo požaduje fašistickú demokraciu

Vo vnútri komentára k týmto udalostiam SNS-Kotleba, Peter Party píše: „Nevidia títo ľudia demokraciu? Strana postavená na základoch ‚slovenskej jednoty‘? ‚Jednota‘ predstavujúca tradície fašistického štátu postavená na antidemokratických princípoch? … Problém, ktorý spôsobil traja vplyvní ľudia odišli z vedenia Kotlebovej strany inde Zrejme ide o boj o moc, teda o Kotlebove pokusy udržať si moc, vplyv a prírodu spôsobom, ktorý by mohol v budúcnosti ovplyvniť poklady strany – aj keď mu ho Najvyšší súd vymeral na viac ako štyri roky väzenia. ““

SNS-Kotleba Počas tohto parlamentného zasadnutia dostane od štátu viac ako 7 miliónov dolárov na základe jeho volebných výsledkov a počtu zákonodarcov v parlamente. Roman Pathaz píše pre spravodajskú službu „Keď fašista Masorek požaduje demokraciu“ DenníkN.sk Toto sa nazýva vtipné preto, lebo sa teraz otriasajú pevné základy vnútornej demokracie medzi fašistami.

READ  Slovensko oslobodzuje skupiny jednotlivcov od požiadaviek na samostatný vstup a test COVID-19

Kotleba zákerne manévroval so svojimi pomocníkmi z vedenia strany, ktorých teraz urážajú a sťažujú sa, že im bolo ublížené rovnako ako správnym fašistom. „Tieto šoky sú medzi prívržencami Godleby veľmi vtipné a všeobecne povedané. Kňučanie týchto milujúcich extrémistov sa dá prekonať položením jednej otázky: Čo ešte čakáte od človeka, ktorý sa nechá označiť ako ‚vodca‘? Jeho vlastné meno v mene strany – bolo vám s nimi už roky dobre? Nezdá sa to SNS-Kotleba Spojení vlnami víťazstiev, ale v DNA fašistickej strany je pevne zakódované, že skôr či neskôr sa niečo také musí stať. Tieto typy skupín vedú ľudia s hlbokými antidemokratickými inštinktmi, “pevne verí Badaj.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close