Technológie

Získajte Flash Skin za štrnásť dní – môžete si ho zarobiť skoro

Vzhľad založený na superhrdinovi DC’s Flash prichádza tento týždeň na Fortnight, ale mohol si ho zaslúžiť o tri dni skôr. Flash je najnovší superhrdina DC, ktorý sa pripojil k radom skinov DC vo Fortnight, a bude si ho možné kúpiť 13. februára o 19:00 ET / 16:00 PT. K dispozícii je tiež balík s bleskom, ktorý obsahuje nielen kožu, ale aj Speed ​​Force Slashers Picox, Speed ​​Force Back Bling a Quick Bite Emote. Ak nechcete čakať do 13. februára, môžete si do 10. februára zarobiť pokožku a chrbticu.

„10. februára slávime o Fortnight Flash Flash, súťaž Dios,“ uviedol. Webová stránka Z epických čítaní hier. „Nastúpte na vojnový autobus so svojím partnerom Dios a zahrajte až 10 zápasov v 3-hodinovom okne. Dios, ktorý najlepšie funguje v každom regióne, otvorí Flash Outfit a Speed ​​Force Back Bling skôr, ako bude v obchode.“

Výpravná hra hovorí, že konkrétny čas pre každý pohár Flash Cup nájdete v hre na karte Fortnight na karte „Match“. Ak chcete súťažiť, musí byť váš účet minimálne 30 a musíte mať povolené dvojfaktorové overenie.

A Victory Royal počas trofeje zdvojnásobí 42 bodov, druhé miesto 36 bodov, tretie 32 bodov a mnoho ďalších. Najlepšie duá z Európy, Severnej Ameriky, Severnej a Západnej Ameriky, Brazílie, Ázie, Oceánie a Blízkeho východu dostanú Flash Skin a budú k dispozícii tri dni pred zakúpením v hernom obchode. Viac o pravidlách trofeje sa dočítate tu Tu.Pre Fortnite si tiež pozrite tento skin Snake Ice, ktorý bol nedávno pridaný do hry, a potom si pozrite najnovší skript Skin dostupný pre členov Fortnight Crew. Vyskúšajte tento trailer na režim Manto’s Bounty Limited Time vo Fortnight.

READ  Apple vydáva športovú aplikáciu pre iPhone so skóre v reálnom čase, štatistikami a ďalšími

Wesley LeBlanc je nezávislý spisovateľ správ a producent sprievodcov IGN. Môžete ho nasledovať Twitter eLeBlancWes.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close