Živé vysielanie a predpoveď Keys v Stephens 2021 Charleston Open

Madison Keys Sloane Stephens Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: Tatiana z Moskvy

Ôsma nasadená Madison Keysová bude v stredu 7. apríla v druhom kole 2021 Charleston Open čeliť blízkej priateľke Sloane Stephensovej. Získajte tu možnosti priameho prenosu v tejto súťaži Madison Keys proti Sloane Stephens.

Chcete sledovať priame prenosy 2021 Charleston Open?

• Pre fanúšikov tenisu Veľká Británia, Európa, Austrália & Inde Ak sa chcete pozerať na ATP a WTA tenis naživo, choďte na bet365> Tenis> Živé vysielanie *.
  • Získajte všetky ďalšie možnosti priameho prenosu Charleston Open 2021 tu

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Madison Keys proti Sloane Stephens Head

Stephensová má náskok 3: 1.

Svetová jednotka 57 sa nevzdala setu v prvých troch stretnutiach proti Keys, keď v roku 2015 zvíťazila na Miami 6: 4, 6: 2 a vo finále US Open v roku 2017 6: 3, 6: 0. -4, 6-4 v semifinále French Open 2018.

Jediným víťazstvom Keysovej v Charlestone v roku 2019 bolo víťazstvo 7: 6 (8: 6), 4: 6, 6: 2 nad Stephensovou vo štvrťfinále. Keysová vyhrala titul s dvoma výhrami po výhre. .

Prečítajte si aj toto:

Zaistenie kľúčov hráča pri hľadaní formulára

Obhajca titulu Madison Keys začne svoju kampaň v roku 2021 v stredu po tom, čo bude pre ôsme nasadené mužstvo ocenený vreckom prvého kola.

Svetová jednotka č. 24 nie je v najlepších formátoch a tento rok prichádza do súťaží s 2 – 3 rekordmi.

Dvadsaťšesťročná hráčka, ktorá vynechala úvod sezóny po pozitívnom teste na Kovit-19, sa vrátila na kurt na turnaji Qatar Open, keď vo dvoch setoch porazila šiestu nasadenú Belindu Benčicovú, ale zo 16-kolky prehrala štyri. prehry s Máriou Zachary z Grécka.

V Dubaji Keys opäť dominovali vo svojom zápase prvého kola, keď v sete porazili Nai-Shuo Liang z Taipei 6: 1, 6: 1, ale v ďalšom kole ich vyradila Ruska Anastasia Potapovová.

V treťom zápase tohto roku, v Miami, po ocenení koláča v prvom kole, omráčila Keysovú Chorvátka Ana Konju v druhom kole.

Keys, päťnásobná víťazka turnaja WTA Tour, zvíťazila nad Dánkou Caroline Wozniackou v dvoch setoch a získala titul Charleston Open v roku 2019, štyri roky po prehre vo finále podujatia Premier League s Nemkou Angelique Gerberovou.

Keys, ktorý vyhral svoj prvý zápas Premier 5 v Cincinnati v roku 2019, prehral vo svojej kariére päť finále vrátane US Open 2017. Jej posledné finále bolo vlani v Brisbane, podľahla Ruske Svetlane Kuznecovovej.

Stephens zahodí šťastnú prehru

Trvalo hodinu a 25 minút, kým šampión z Charlestonu Open 2016 v utorok v prvom kole vylúčil šťastného porazeného z Číny Jinyu Wanga.

Stephens, ktorý zachránil päť zo svojich šiestich brejkbalov a svojho súpera na turnaji porazil štyrikrát, vyhral set 6: 2, 6: 4, keď zaznamenal iba svoju druhú výhru v tomto roku.

Dvadsaťosemročný hráč, ktorý vstúpil do turnaja v roku 2021 so slabou bilanciou 1: 5, dominoval v prvom sete proti Číňanom, musel však zabrániť 19-ročnému mladíkovi vstať neskoro pred koncom zápasu. .

Je na 57. miesteTh Vo svete mal úvod do sezóny šampiónov US Open 0: 4, podľahol kanadskej tínedžerke Leile Fernandezovej v súťaži Champions Trophy; Julia Putinseva z Kazachstanu na Australian Open; Ruska Varvara Kracheva na trofeji z filipínskeho ostrova a slovenská Christina Kukova na turnaji Monterrey Open.

Skončil prehrou, keď v prvom kole v Miami porazil Francúzku Ocean Doddovú a v ďalšom kole podľahol Američanke Amande Anisimovej.

Američanka, ktorá nezískala titul od víťazstva v Miami v roku 2018 a nedostala sa do finále, pretože v tom istom roku prehrala finále WTA, je od roku 2020 v zlom stave.

V minulom roku Stephens vyhral štyri zo svojich 15 zápasov a osem zo svojich prehier z prvého kola prehral.

READ  Korónová kríza tlačila aj Arsenal, vyhlásenie pre celoživotného fanúšika: Save Gunnersaur!

V roku 2016 získala Američanka titul Charleston Open, keď vo finále porazila ruskú kvalifikantku Elenu Vesninu.

Keys vs. Stephens Predpoveď a tip

Toto je zápas medzi dvoma bývalými šampiónmi a dá sa očakávať, že to bude tesný zápas. Pokiaľ ide o zlú formu Stephensa, môže byť Keys malou voľbou, pretože v roku 2019 ukončil dominanciu bývalých rivalov na tomto turnaji. Tri sady okamžitých vystúpení v tomto zápase druhého kola.

Tip: Tri sety v zápase: 6/4 (bet365)

2021 Charleston Open sa bude hrať od 5. do 11. apríla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.