Zábava

Známa herečka (74) je tiež na staré kolená: Vyzerá skvele a rada sa dojčí!

Susan Sarandon sa narodila 4. októbra 1946 v New Yorku ako najstaršia z deviatich súrodencov. Jej rodina bola silne katolícka, takže nebude prekvapením, že navštevovala katolícke školy, kde ju učili mníšky. Susan mala s nimi neustále konflikty.

Ako stredoškoláčka sa zúčastňovala rôznych protestov a stále bojuje za občianske práva. Samozrejmosťou sú pre ňu rôzne charitatívne činnosti.

Po ukončení strednej školy odišla študovať drámu a angličtinu do Washingtonu na Katolícku univerzitu v Amerike. Tam sa zoznámila s Chrisom Sarandonom, za ktorého sa vydala. V roku 1979 sa však rozviedli. Dôvodom bol o 14 rokov mladší Sean Penn. Má dcéru Evu s režisérom Francom Amurrim a synov Jacka a Milesa s hercom Timom Robbinsonom.

Príťažlivá brunetka, ktorej návnady boli čitateľmi časopisu Playboy v roku 1981 zvolené za najkrajšie z celebrít, sa kedysi venovala modelingu. Účinkovala v niekoľkých klipoch a mnohých seriáloch a filmoch. Možno spomenúť Atlantic City, The Witches of Eastwick, Thelma and Louise, The Dead Man Comes, Deadly Lies, The Dangerous Client, The Atlas of Clouds a ďalšie.

Susan Sarandon ako 24-ročná.

Zdroj: Distribúcia filmov o kanónoch

Susan Sarandonová v počine Thelmy a Louise.
Známa herečka (74) je

Zdroj: MGM

Susan je pred kamerami stále aktívna a treba uznať, že aj vo vyššom veku vyzerá skvele. Keď sa objaví na červenom koberci, je vždy očarujúca a nevyhýba sa ani odvážnym outfitom, ktoré odhaľujú jej prednosti.

Susan Sarandon je kôlňa aj na staré kolená.
Susan Sarandon

Zdroj: SITA

Susan Sarandonová sa nebojí odvážnych outfitov a rada sa pýši svojimi prednosťami
Susan Sarandon

Zdroj: profimedia.sk

READ  Fest Anča je pripravená začať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close