Zábava

Ako sa pozerať na Spider-Man: The Complete Spider-Verse – 2023 Kde streamovať online

Štyri a pol roka po tom, čo sa Spider-Verse prvýkrát dostal do kín, sa Sony vracia do Marvel Multiverse s ďalším animovaným dobrodružstvom. V recenzii Spider-Man: The Complete Spider-Verse od IGN sa uvádza, že „pokračuje vo vizuálnych inováciách a rezonancii“ a nazval to „najdôstojnejšie pokračovanie klasiky všetkých čias“.

Spider-Man: Across the Spider-Verse je stále k dispozícii v niektorých kinách, ale teraz si ho môžete pozrieť aj doma. Ak vás zaujíma, ako a kde si ho tento víkend pozrieť, pozrite si informácie nižšie.

Spider-Verse Kam streamovať Spider-Mana online

Ak dúfate, že si doma pozriete najnovší animovaný film Spider-Man, môžete si ho kúpiť na Amazon Prime Video za 20 dolárov. Fanúšikovia si však už všimli, že v digitálnom vydaní došlo k určitým zmenám. Pozrite si film online už teraz:

Spider-Man: The Spider-Verse v rámci streamovacej služby

Zatiaľ nebolo oficiálne oznámené dátum vydania streamovania Spider-Man: Spider-Verse, ale vieme Nakoniec bude vydaný na Netflixe, Vďaka dohode medzi streamerom a Sony, nie Disney+ alebo Max.

Pokiaľ ide o potenciálny dátum vydania, filmy Sony zvyčajne dorazia na Netflix štyri až päť mesiacov po ich premiére v kinách. Ak by Netflix pokračoval v tomto trende počas Spider-Verse, bolo by to pristátie Netflix v októbri alebo novembri 2023.

Kde pozerať Spider-Man: Across the Spider-Verse – Showtimes

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse je stále k dispozícii vo vybraných kinách. Pozrite si zoznam miestneho vysielacieho času na nižšie uvedených odkazoch a zistite, kde a kde si môžete pozrieť film vo vašom okolí:

Čo je Spider-Man: The Whole Spider-Verse?

Spider-Man: Across the Spider-Verse je pokračovaním oscarového animovaného filmu Into the Spider-Verse z roku 2018. Tu je oficiálny prehľad celého Spider-Verse od Sony:

READ  Auto vyletelo do vzduchu a narazilo do strechy tunela na Slovensku. Hrozivú nehodu vodič prežil Trendy

Po opätovnom zjednotení s Gwen Stacy sa Brooklynovo priateľské susedstvo Spider-Mana na plný úväzok vtiahne do multivesmíru, kde stretne Spider Society, skupinu pavúčích ľudí poverených ochranou existencie multivesmíru. Keď sa však hrdinovia hádajú o to, ako sa vysporiadať s novou hrozbou, Miles sa ocitne v súboji s ostatnými pavúkmi a musí sa vydať na vlastnú päsť, aby zachránil tých, ktorých najviac miluje. Každý môže nosiť masku – hrdinom z vás robí to, ako ju nosíte.

Ako sa pozerať na predchádzajúci film Spider-Verse

Prvý film, Spider-Man: Into the Spider-Verse, nie je k dispozícii so žiadnym predplatným na streamovanie; Je k dispozícii iba na požiadanie v službách živého televízneho vysielania fuboTV A smernice. Film si však možno požičať alebo zakúpiť Hlavné video Alebo Sieťové svetlo.

Ak máte záujem pozrieť si alebo znova pozrieť celú ságu o Spider-Manovi, pozrite si nášho sprievodcu, ako sledovať filmy o Spider-Manovi v poradí.

Spider-Man: Spider-Verse naprieč hercami

Spider-Man: Across the Spider-Verse napísali Bill Lord, Christopher Miller a Dave Callaham. Sú to Joaquim dos Santos, Kemp Powers a Justin K. Réžia Thomson. Hrajú v ňom títo herci:

  • Šamik Moore Ako Miles Morales
  • Hailee Steinfeld Ako Gwen Stacy
  • Issa Ray Ako Jessica Drew
  • Jack Johnson Ako Peter Parker
  • Oscar Isaac Ako Miguel O’Hara
  • Daniel Kaluuya Ako Hobie Brown
  • Andy Samberg Ako Ben Reilly
  • Jason Schwartzman Ako Jonathan Oen
  • Brian Tyree Henry Ako Jefferson Davis

Hodnotenie Spider-Man: The Spider-Verse a celková doba trvania

Spider-Man: Across the Spider-Verse Hodnotené PG Pre sekvencie animovaného akčného násilia, niektoré jazykové a tematické prvky. Celkovo film plynie 2 hodiny 20 minút vrátane úverov.

Existuje scéna s post-creditami Spider-Man: Spider-Verse?

Nie, Spider-Man: Spider-Verse postráda post-creditovú scénu. Ďalšie podrobnosti nájdete v našom sprievodcovi koncami Spider-Verse.

READ  Smrť 4 dni po narodeninách: Herec z Vesničky bol upútaný na kosť

Budúce filmy o Spider-Verse

Sony už oznámilo tretí film s názvom Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, ktorý má byť pokračovaním Across the Spider-Verse. Do kín by sa mal dostať 29. marca 2024.

Jordan pokrýva hry, relácie a filmy ako spisovateľ na voľnej nohe pre IGN.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close