Technológie

Zoznam úrovní triedy Diablo 4, najlepšie hodnotené triedy

Diablo 4 Užívajte si svoju postavu a prechádzajte cestou Zoznam hierarchie tried Pravdepodobne máte dobrú predstavu o tom, ktorá trieda je pre vás najlepšia.

V Diablo 4 si môžete vybrať z piatich rôznych tried a každá z nich má klady a zápory v závislosti od situácie. Vedieť o nich je dôležité pre výber triedy.

Môžete vidieť nižšie Zoznam úrovní triedy Diablo 4 s Najlepšie triedy v rebríčku Čo o nich potrebujete vedieť, aby ste sa mohli rozhodnúť?

Diablo 4 Season Pass vysvetlené

Zoznam úrovní triedy Diablo 4, najlepšie hodnotené triedy

Na začiatku hry prichádza Diablo 4 s piatimi základnými triedami. Každý z nich má svoju vlastnú identitu a herný štýl, ktorý môžu hráči použiť ako základ pri výbere jedného na dokončenie hry. Vo všeobecnosti sú všetky triedy zábavné a poskytujú dostatok nástrojov na dokončenie hlavných príbehových úloh a dungeonov hry. Sú však medzi nimi malé rozdiely, ktoré vám uľahčia život, keď budete čeliť endgame bossom alebo keď budete hrať Diablo hru prvýkrát.

Tento viacúrovňový zoznam bol pripravený s ohľadom na určité body. Najprv sa pozrime na to, aká silná je trieda založená na samotnom DPS, alebo inými slovami, na schopnosti triedy spôsobiť čo najväčšie poškodenie za čo najmenší čas, ale ak si to vyžaduje značné množstvo času a investícií , trieda robí značné škody. Ďalším aspektom, ktorý treba zvážiť, je, že trieda ponúka širokú škálu schopností, ktoré umožňujú zostavám spĺňať rôzne herné štýly.


Posledné dve kritériá, ktoré sme chceli skontrolovať s triedami Diablo 4, boli priateľskosť k hráčom a ich schopnosť poskytovať pomoc spoluhráčom. Prvý z nich je zásadný pri odporúčaní triedy pre hráčov bez skúseností s hrou alebo inými akčnými RPG. To posledné môže byť dôležité zvážiť v závislosti od toho, ako budete hru hrať, keďže hra ponúka podporu pre viacerých hráčov.

Majme na pamäti tieto štyri body a zoraďme triedy.

Všetky triedy Diablo 4 na prvý pohľad, zoradené od najlepších po najhoršie:

  1. pokrytec
  2. Kúzelník
  3. Hrubý
  4. Druid
  5. Divokosť

pokrytec


Necromancer je na vrchole tohto zoznamu úrovní Diablo 4

Máme Necromancera na vrchole tohto zoznamu z niekoľkých dobrých dôvodov. Tradične má táto trieda obrovskú fanúšikovskú základňu a v Diablo 4 si hranie tejto triedy užijú nielen oni, ale aj noví hráči.

Necromancer je bezpečná trieda na hranie vďaka ich schopnosti privolávať prisluhovačov, aby za nich bojovali. Menej skúsení hráči sa nemusia báť objavovať svet Diabla 4, pretože stále prichádzajú na veci, pretože prisluhovači pracujú ako tím iných hráčov, ktorí ich môžu chrániť. To dáva hráčom priestor na to, aby si premysleli, čo by mali urobiť ďalej, alebo sa zamerali na útek zo schopností šéfa, zatiaľ čo ich kostliví bojovníci spôsobia všetky škody. Na druhej strane, súprava Necromancera ponúka rôzne schopnosti, takže skúsení hráči môžu spúšťať zložitejšie zostavy, ktoré vyžadujú viac strategického myslenia alebo sústredenia.

READ  Skylink v rámci ochutnávky sprístupní na budúci mesiac dva programy

Hoci je to jednoduchá trieda na hranie, Necromancer má dobré poškodenie pri boji s jedným alebo viacerými nepriateľmi. Aby doplnili poškodenie miniona, hráči môžu explodovať mŕtvoly, umiestniť debuffy, ktoré negatívne ovplyvňujú nepriateľov, a samozrejme útočiť kosami. Okrem toho môže Necromancer zmierniť alebo vyliečiť poškodenie a trieda má určité schopnosti ovládať dav, aby pomohla svojmu tímu.

Stručne povedané, Necromancer je výkonná trieda, ľahko sa hrá, má dobrú schopnosť prežitia a užitočné nástroje.

Kúzelník


Sorcerer je jednou z najlepších tried v našom zozname úrovní Diablo 4

Po Necromancerovi tu máme Zaklínača ako jednu z najlepších tried Diabla 4. Samozrejme, mágia sa vo fantasy hrách láme, ale nie je to len ničivá sila čarodejníka, ktorá je v tejto triede na druhom mieste.

Samozrejme, pokiaľ ide o čisté poškodenie, Mage je skvelý. Od úrovne 1 môžete cítiť, aká silná je táto trieda v porovnaní s ostatnými. Od kostlivcov zmiznutých jednoduchým vrhaním reťazových bleskov v počiatočných fázach až po šéfa, ktorého po niekoľkých úrovniach rozbije štvorhlavá hydra, sila zaklínača je na dobrej ceste.

Zároveň táto trieda poskytuje dobré nástroje na kontrolu davu, ktoré hráčovi uľahčia život, keď zaklínač strieľa ohnivé gule. Hráči môžu spomaliť nepriateľov pomocou Ice Magic alebo zoslať Inferno Ultimate, aby nepriateľov držali na mieste. Všetka táto sila nie je zaplatená a jedným z úskalí, ktoré musia noví hráči urobiť, aby mohli hrať túto triedu, je správa mágovej mysle.

Zatiaľ čo Sorcerer má dobré poškodenie a užitočnosť, v triede chýbajú nástroje na prežitie, ktoré by hráčom pomohli. Jediné, čo ponúka, je nahradenie prekážok alebo možnosť teleportovania, no nestačí to na to, aby zaručili, že hráči môžu vyhrať nad bossom a nebudú prísne potrestaní. Vzhľadom na to, aká je táto trieda tenká, hráči potrebujú pozornosť a prax, aby sa udržali v bezpečnej vzdialenosti od nepriateľov.

Napriek tomu hráči, ktorí si vyberú Zaklínača, nájdu silnú triedu, ktorá ich odmení za to, že sa jej budú držať.

Hrubý


Rogue má dobré postavenie v našom zozname úrovní triedy Diablo 4

Master of Shadows, Rogue, je tretí na tomto zozname, pretože je to jedna z najnáročnejších na hranie, napriek tomu, že má najvyššie poškodenie zo všetkých tried Diablo 4.

Vďaka schopnosti triedy spôsobovať hrubé poškodenie a výbušných nepriateľov. Napríklad, Twisting Blade Build je schopný spôsobiť obrovské poškodenie nepriateľom alebo šéfovi. Je to rovnaké, ak používate zostavu, ktorá sa zameriava na používanie zbraní na diaľku. V oboch scenároch je schopnosť Rogue zosilniť svoje útoky skvelým nástrojom, od pridávania efektov až po ukladanie poškodenia v priebehu času na nepriateľov.

Hráči si tiež môžu nakonfigurovať svoju zostavu tak, aby využili prispôsobivosť Rogue, pretože môžu rýchlo prepínať z útokov na blízko k útokom na diaľku, čo umožňuje hráčom útočiť na nepriateľov v rôznych situáciách. Rogue je ako taká trieda pre hráčov, ktorí majú radi rýchle vyhladzovanie nepriateľov skvelými pohybmi. Ale je to ťažká trieda hrať rovnakým spôsobom.

Keďže táto trieda je veľmi slabá pri spôsobovaní prichádzajúceho poškodenia, hráči Rogue si musia naplánovať svoje pohyby a mechaniku predtým, ako začnú konať, aby z tejto triedy vyťažili maximum. Aj keď majú hráči prístup k dvom únikovým schopnostiam – v závislosti od zostavy, ktorú používajú! – Ak hráči nie sú sústredení a sústredení, môžu byť ľahko obklopení nepriateľmi.

Je dôležité poznamenať, že darebáci nemajú schopnosti kontrolovať dav. Spôsob, akým je štruktúrovaný strom zručností triedy, sa možno bude musieť vzdať možnosti zvýšiť svoje poškodenie, aby získal zručnosť, ktorá nepriateľov neochladzuje. Ako darebák treba vždy hľadať vysoké škody.

Druid


Druid nevyniká v zozname balíčkov triedy Diablo 4

Na jednej strane má Druid jeden zo stromov schopností, ktorý podporuje väčšiu rozmanitosť z hľadiska stavby. Chcú hráči bojovať pomocou elementárnych kúziel a vyvolávať tornáda, aby zaútočili na nepriateľov? Žiaden problém! Zmenia sa na vlka alebo medveďa, aby porazili démonov? Viac je možné! Táto flexibilita, ktorú Druidove schopnosti poskytujú, dokáže prispôsobiť viac štýlov hry.

Na druhej strane, aj keď existuje veľa spôsobov, ako hrať Druida, je problém, aby to fungovalo ako ktorákoľvek iná trieda. Ako zaklínač nie je druid na začiatku taký silný ako mág a trieda ako vlk na blízko / vlkodlak nie je taký silný ako rogue. Ďalším veľkým problémom s Druidom je správa Spirit Points, zdroj triedy. Tie sa negenerujú automaticky a nástroje, ktoré majú hráči k dispozícii na vylepšenie tejto funkcie, sú veľmi obmedzené v závislosti od komponentov, ako sú výstroj, funkcie a drahokamy, ktoré pomáhajú vytvárať ducha.

READ  Nový únik Samsung Galaxy S24 Ultra odhaľuje zmenu dizajnu obrazovky

Akonáhle hráči chytia druida, stretnutia budú jednoduchšie. Druid Kit prichádza s dobrými schopnosťami vysporiadať sa so skupinami nepriateľov a niektorými solídnymi pre súboje s jedným cieľom. Noví hráči sa budú v určitých situáciách pri hraní za druida cítiť neporaziteľní, pretože trieda potrebuje nástroje na zmiernenie škôd.

Takže, zatiaľ čo Druid môže zažiariť v koncovke, vo všeobecnosti táto trieda nevyniká v žiadnom z prvkov, ktoré zvažujeme pre tento zoznam.

Divokosť


Barbari sú považovaní za najzákladnejšiu triedu v našom zozname úrovní Diablo 4

Poslední na tomto zozname sú vidiaci. Ide o známu postavu série a v Diablo 4 táto trieda plní svoju zamýšľanú úlohu. Po prvé, udeľovanie škôd nebolo nikdy tým, čím je táto trieda známa, a to v rámci hier Diablo aj mimo nich. Poškodenie barbara však v porovnaní s druidom nezvyšuje trieda zmeny tvaru. To neznamená, že táto trieda nemôže spôsobiť dobré škody.

Barbarian môže spôsobiť veľa pasívneho poškodenia vďaka zostavám, ako je Thorn One, ktoré využívajú schopnosť triedy použiť prichádzajúce poškodenie proti nepriateľom. Barbarian má skvelú súpravu nástrojov na udeľovanie zranení a liečenie, čo umožňuje hráčom postupovať hrou bez strachu, že ľahko zomrú rukou nepriateľa.

Okrem toho trieda kompenzuje nedostatok poškodenia jednoduchými schopnosťami. Môžete jednoducho skočiť do skupiny nepriateľov, použiť jednu zo schopností Shout danej triedy na spôsobenie poškodenia alebo blokovanie ich útokov a potom začať točiť s Whirlwindom. Fury chvíľu trvá, kým použije základné útoky na zopakovanie procesu, keď je zdroj triedy hotový.

Zároveň je to jedna z tried, ktorá podporuje najmenšiu rozmanitosť z hľadiska herných štýlov, keďže to je v podstate všetko, čo môžete s Barbarom robiť. Nezáleží na tom, čo chcú hráči robiť, či už použijú sekeru alebo ruky, nevyhnutne budú musieť udrieť démonov do tváre. Schopnosť triedy poskytovať pomoc potenciálnym spoluhráčom presahuje posmievanie a poškodzovanie nepriateľov.

To je náš zoznam balíkov Diablo 4!


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close