Technológie

Bude 'Destiny 2' pokračovať v každoročných expanziách po 'The Final Shape'?

Bungie je veľmi špecifická o budúcnosti Destiny 2 na základe toho, čo práve oznámili. Zdá sa, že toto je konečná podoba, oznámená pred rokmi, ale teraz po trojmesačnom oneskorení sa pozornosť sústreďuje na júnové vydanie.

Ale ako alternatíva k modelu série Destiny 2 bola vydaná „epizóda“, ktorá pozostáva z jednej kratšej sezóny, ale viac obsahu v každej z troch dlhších epizód, ktoré rozprávajú príbehy prerušené po The Final Shape. Dá sa hrať v akomkoľvek poradí.

Potom sme však netušili, čo viedlo fanúšikov k tomu, aby sa zamysleli nad tým, či Bungie jednoducho neurobilo ročné rozšírenia pre Destiny a robilo epizódy donekonečna na novej ceste.

To nie je neslýchané. V skutočnosti to môže byť bližšie k norme. Niektoré hry tohto žánru sú podstatné Ročne rozšírenia. Divízia 2 mala veľkú expanziu v New Yorku, ale väčšinou sa zasekla v rotujúcich sezónach. Diablo 3 malo rozšírenie predtým, ako prešlo okolo 30 rôznych sezón. Avengers urobili jednu, ale zomrela skôr, ako odišla sekunda. Nie je to niečo, čo vidíte veľmi často, ale Destiny to viac-menej robí už takmer desať rokov. Tak čo, sú hotové?

Bungie zabíja rozšírenia – Myslím, že by ste mohli argumentovať, že súčasná veľkosť Destiny sa ukázala ako udržateľná a po nedávnom prepúšťaní sa 10 % spoločnosti presunie na nové IP, ako je Marathon a iné inkubačné projekty.

Rozšírenia sú najdrahšie na všetkých frontoch, ich vytvorenie si vyžaduje veľa času, peňazí a zdrojov, zatiaľ čo jednotlivé epizódy nie. Negarantujú ani zdravie hry, ako to v obrovskom počte robil Lightfall, no kvôli jeho prijatiu hra počas roka upadla.

Myšlienkou je, že by mohol byť čas, aby Bungie vyskúšala iné rozprávanie. Už to začínajú robiť so skrátenými epizódami a celý model štyroch sezón ročne vedúcich k budúcoročnému rozšíreniu by sa dal ľahko urobiť.

READ  Druhým veľkým prírastkom Redfall je, že jeho otvorený svet ešte viac ožíva upírmi

Bungie nezabíja rozšírenia – Toto je prípad, aby veci zostali rovnaké, aj keď epizódy teraz dopĺňajú ročné obdobia. Povedal by som, že my Existujú Možno sa uskutočnili rozšírenia „raz za rok“, teraz naposledy trikrát, trvalo to 15 mesiacov a videl som, že sa rok a pol zvyšuje.

Štruktúra rozšírení je však v tomto momente takmer v zárodku, a aj keď sú naozaj drahé, myslím si, že ich Bungie potrebuje, aby celkový príjem nespadol z útesu, čo znamená viac prepúšťania a ťažšie dosiahnuteľné -vypadnúť z cyklu. Pamätajte si, že Bungie nepredáva len jedno rozšírenie, zvyčajne predáva všetok obsah z nasledujúceho roka ako balíky za 100 dolárov a kto vie s problémami s infláciou a príjmami, možno je to ~ 120 dolárov. Najväčším rizikom je, že predstih menia epizódy, ktoré si hráči môžu, ale nemusia kúpiť raz za tri mesiace. Aj keď sú veci momentálne ťažké, rozbitie modelu rozšírenia má pocit, že má skôr potenciál ukončiť hru, ako jej pomôcť.

Môj odhad, prečo Bungie neoznámili novú expanziu, ako už predtým oznámili tri rozšírenia, je, že chcú, aby sa všetci sústredili na konečnú podobu. A predávajú sa veľmi dobre. Nie, Destiny 2 neskončilo po The Final Shape, ale myslím si, že oznámili epizódy, aby raz a navždy potvrdili, že hovoriť o ďalšej „ságe“ pred jej skončením nie je rozhovor, ktorý chcú začať. Existuje Len meno.

Domnievam sa, že budeme aj naďalej vidieť rozšírenia. Ročné rozšírenia? Táto časť sa pravdepodobne natiahne a musíme sa na to pripraviť. Ale bez rozšírení si myslím, že táto vec nebude ďalej fungovať.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close