Hlavné správy

26 rokov poskytovania základných informácií

Oslávte to s nami a získajte zľavu 15% z nášho online predplatného.

Máme 26. narodeniny! Oslavovať, Máme špeciálnu ponuku na naše ročné predplatné online , Len za 33,90! Minulý rok sme vás aktualizovali.Bol predstavený úvodník Denné správy sa trávia , Čítanie a pokrytie širokého spektra správ na Slovensku trvá menej ako päť minút. Toto je len malý príklad veľkého pokroku, ktorý sme pre vás dosiahli, a ďalší dôvod, prečo by ste sa mali považovať za aktívneho člena rodiny Slovak Spectator.

Naše ročné predplatné Poskytnite neobmedzený prístup k nášmu prémiovému obsahu na troch rôznych zariadeniach. Obdržíte tiež náš týždenný prehľad Minulý týždeň na Slovensku Zahŕňa komentár k minulým udalostiam v týždni a komplexnú správu s PDF správami, ktoré by vám nemali chýbať. Získaš nás tiež Týždenný súhrn Tipy na cestovanie a správy z oblasti kultúry a cestovania priamo vo vašej doručenej pošte. Každý mesiac vám tiež pošleme e-mailom verziu nášho najnovšieho vydania vo formáte PDF.

Vychutnajte si neobmedzený prístup k najdôležitejším správam o Slovensku písaným s ohľadom na naše medzinárodné publikum a majte prehľad o všetkom, čo sa dnes deje. Už viac ako 26 rokov sme významným zdrojom informácií pre všetkých našich čitateľov a v uplynulom roku sme túto zodpovednosť brali veľmi vážne.

Veríme v našu pozíciu poskytovateľa správ v anglickom jazyku číslo jeden na Slovensku. Využite túto príležitosť a prihláste sa na odber online hry Slovak Spectator za nízku cenu Využite všetky jeho výhody počas celého roka.

Ďakujem za tvoju podporu!

S pozdravom

Skupina slovenských návštevníkov1. marca 2021 o 0:01

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close