Technológie

2,8 milióna USD Technológia testovania automobilových bezpečnostných komponentov nainštalovaná v závode Yangfeng na Slovensku

V technologickom centre spoločnosti Yanfeng v Trenčíne na Slovensku bolo nainštalované nové zariadenie na testovanie bezpečnosti v hodnote 2,5 milióna eur (2,8 milióna USD), čím sa rozšírili možnosti vývoja a testovania komponentov pasívnej bezpečnosti mimo Číny.

Analytické stanice na vyhodnocovanie modulov volantov a airbagov zahŕňajú stanicu na testovanie mechanických nárazov, tester pádov, testovacie zariadenie na nasadenie nafukovača, prídavnú klimatickú komoru, komoru so soľným sprejom a stanicu na testovanie prachu, ktorá využíva jemný prach z arizonskej púšte. . Bol nainštalovaný nový tester teplotných šokov, testovacie centrum airbagov a robotický testovací systém.

„Moduly airbagov a volanty sú rozhodujúce pre bezpečnosť vodiča a cestujúcich. Týka sa to ako airbagov na jedno použitie, tak aj volantov, ktoré musia byť denne nepretržite ovládané. To znamená, že naše produkty musia spĺňať najvyššie štandardy kvality a správne fungovať,“ povedal Ivan Kebísek, technický riaditeľ a Site Leader Technologického centra Yanfeng v Trenčíne.

Yanfeng od roku 2017 zvyšuje svoje testovacie aktivity v Trenčíne. Zariadenie, jedno z dvoch hlavných európskych výskumných a vývojových pracovísk v globálnej inžinierskej sieti Yanfeng, podporuje technologické centrum v európskom sídle spoločnosti v Neuss v Nemecku. Poskytuje environmentálne, funkčné, odolné a materiálové testovanie automobilových interiérových dielov a produktov, vrátane prístrojových panelov, kokpitov, dverových panelov a podlahových konzol, a nedávno rozšírené testovanie o portfólio pasívnej bezpečnosti.

Prachový tester Yanfeng: Prachový test sa vykonáva so špeciálnym prachom z arizonskej púšte a zabezpečuje, že funkcia modulov airbagov je neporušená.

Generálny riaditeľ Yanfeng Global Automotive Interiors pre región EMEA a NA Francois Stouvenot povedali: „Yanfeng je jediným dodávateľom automobilového priemyslu, ktorý ponúka riešenia pasívnej bezpečnosti interiéru a integráciu interiéru z jedného zdroja. Vďaka našim rozsiahlym odborným znalostiam v oblasti interiérov, sedadiel a pasívnej bezpečnosti je možné vytvoriť kompletný interiér s bezproblémovým integrované bezpečnostné systémy Vieme vytvoriť riešenia.

„Technické centrum v Trenčíne je jedným z 12 miest v našej globálnej inžinierskej sieti a zohráva kľúčovú úlohu v našich výskumných a vývojových aktivitách. Investícia do tohto nového bezpečnostného testovacieho zariadenia nám umožňuje zlepšovať naše schopnosti a ďalej podporovať našich zákazníkov na miestnej úrovni.“

READ  Hráči Super Smash Brothers Ultimate lezú na Twitteri so Sorinou veselosťou
Yangfeng Fritz: Robot otvára a zatvára držadlá a stláča tlačidlá, aby otestoval tuhosť, tuhosť a odolnosť objektu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close